• Essence Lip Treatment The Super Peptide 07, 10 ml
  • Essence The Super Peptide 07 -huulivoide, 10 ml
  • Essence The Super Peptide 07 -huulivoide, 10 ml
  • Essence The Super Peptide 07 -huulivoide, 10 ml
  • Essence The Super Peptide 07 -huulivoide, 10 ml
  • Essence The Super Peptide 07 -huulivoide, 10 ml
  • Essence The Super Peptide 07 -huulivoide, 10 ml
  • Essence The Super Peptide 07 -huulivoide, 10 ml
  • Essence The Super Peptide 07 -huulivoide, 10 ml
  • Essence The Super Peptide 07 -huulivoide, 10 ml
  • Essence The Super Peptide 07 -huulivoide, 10 ml
  • Essence The Super Peptide 07 -huulivoide, 10 ml
  • Essence The Super Peptide 07 -huulivoide, 10 ml
  • Essence The Super Peptide 07 -huulivoide, 10 ml
-10%

Essence The Super Peptide 07 -huulivoide, 10 ml

SKU-koodiES4059729593634

Kiiltävä viimeistely tuo ripauksen hienostuneisuutta mihin tahansa tyyliin

Normaalihinta €3,60 36,0 € / 100ml
Alennushinta €3,60 Normaalihinta €4,00
Säästät: -€0,40
36,0 € / 100ml
Loppuunmyyty
Essence Lip Treatment The Super Peptide 07, 10 ml
Essence The Super Peptide 07 -huulivoide, 10 ml
Normaalihinta €3,60 36,0 € / 100ml
Alennushinta €3,60 Normaalihinta €4,00
Säästät: -€0,40
36,0 € / 100ml

 

 

Anna huulillesi ansaitsemansa hoito essence-merkin the super peptide 07 Sugardorable! -huulivoiteella. Huulivoide on vaaleanpunainen, mikä sopii täydellisesti tuomaan ripauksen väriä samalla kun se ravitsee huuliasi. Ylellinen ja unelmainen koostumus luo vastustamattoman kiiltävän ilmeen, jossa on hienovarainen värisävy. Tehokkaan peptidiseoksen, sheavoin ja E-vitamiinin ansiosta tämä huulivoide kosteuttaa huuliasi syvältä ja on uusi tuote, joka tekee huulistasi pehmeät kuin tyyny. Tämä läpikuultava koostumus antaa huulillesi tahmaamattoman lopputuloksen.

Koostumus

AINESOSAT: POLYBUTENE, BIS-DIGLYCERYL POLYACYLADIPATE-2, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, DIMER DILINOLEYL DIMER DILINOLEATE, PENTAERYTRITYYLITETRAISOSTEARAATTI, SORBITANOLIVAATTI, SYNTEETTINEN VAHAT, ETYYLIHEKSYYLIPALMITAATTI, TOKOFERYYLIASETAATTI, BISABOLOLI, HELIANTHUS ANNUUS (AURINKOKUKKA) -SIEMENÖLJY, KAPRYYLI-/KAPRIINITRIGLYSERIDI, TOKOFEROLI, TRIBEHENIINI, DIETYYLHEKSYYLISYRINGYLIDENEMALONAATTI, SORBITAN-ISOSTEARAATTI, ETYLIHEKSYLGLYSERIINI, BETA-SITOSTEROLI, PALMITOYL-TRIPEPTIDI-1, SKVALENI, FENOKSYETANOLI, AROMA (MAUSTE), VANILLIINI, CI 15850 (RED 6), CI 77491 (RAUTAOKSIDIT), CI 77492 (RAUTAOKSIDIT), CI 77891 (TITANIUMDIOKSIDI).

Ainesosat

AINESOSAT: POLYBUTEENI, BIS-DIGLYSERYYLIPOLYASYLAADIPAATTI-2, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) -VOI, DIMERIDILINOLEYLIDIMERIDILINOLEAATTI, PENTAERYTRITYLITETRAISOSTEARAATTI, SORBITANOLIVAATTI, SYNTEETTINEN VAHAT, ETYYLIHEKSYLPALMITAATTI, TOKOFERYYLASETAATTI, BISABOLOLI, HELIANTHUS ANNUUS (AURINGONKUKKA) -SIEMENÖLJY, KAPRYYLI-/KAPRIINITRIGLYSERIDI, TOKOFEROLI, TRIBEHENIINI, DIETYYLHEKSYYLISYRINGYLIDENEMALONAATTI, SORBITANISOSTEARAATTI, ETYLIHEKSYLGLYSERIINI, BETA-SITOSTEROLI, PALMITOYLTRIPEPTIIDI-1, SKVALEENI, FENOKSYETANOLI, AROMA (MAUSTE), VANILLIINI, CI 15850 (RED 6), CI 77491 (RAUTAOKSIDIT), CI 77492 (RAUTAOKSIDIT), CI 77891 (TITANIUMDIOKSIDI).