• Essence Silky Blur 70 Long Lasting Moisturising Concealer, 10 ml
  • Essence Silky Blur pitkäkestoinen kosteuttava peitevoide 70, 10 ml
  • Essence Silky Blur pitkäkestoinen kosteuttava peitevoide 70, 10 ml
  • Essence Silky Blur pitkäkestoinen kosteuttava peitevoide 70, 10 ml
  • Essence Silky Blur pitkäkestoinen kosteuttava peitevoide 70, 10 ml
  • Essence Silky Blur pitkäkestoinen kosteuttava peitevoide 70, 10 ml
  • Essence Silky Blur pitkäkestoinen kosteuttava peitevoide 70, 10 ml
  • Essence Silky Blur pitkäkestoinen kosteuttava peitevoide 70, 10 ml
  • Essence Silky Blur pitkäkestoinen kosteuttava peitevoide 70, 10 ml
  • Essence Silky Blur pitkäkestoinen kosteuttava peitevoide 70, 10 ml
  • Essence Silky Blur pitkäkestoinen kosteuttava peitevoide 70, 10 ml
  • Essence Silky Blur pitkäkestoinen kosteuttava peitevoide 70, 10 ml
-10%

Essence Silky Blur pitkäkestoinen kosteuttava peitevoide 70, 10 ml

SKU-koodiES4059729541994

Kevyt, kosteuttava ja vedenkestävä koostumus

Normaalihinta €4,00 40,0 € / 100ml
Alennushinta €4,00 Normaalihinta €4,44
Säästät: -€0,44
40,0 € / 100ml
Loppuunmyyty
Essence Silky Blur 70 Long Lasting Moisturising Concealer, 10 ml
Essence Silky Blur pitkäkestoinen kosteuttava peitevoide 70, 10 ml
Normaalihinta €4,00 40,0 € / 100ml
Alennushinta €4,00 Normaalihinta €4,44
Säästät: -€0,44
40,0 € / 100ml

 

 

Täydellinen iho alkaa tästä: essence silky BLUR HYDRATING LONGWEAR CONCEALER 70 -peitevoide, vaalea sävy, jossa on persikanvärinen vivahde. Kevyt, nestemäinen koostumus levittyy vaivattomasti ja tarjoaa säädettävän keskitason peittävyyden, joka häivyttää ihon epätasaisuudet ja tummat silmänaluset sekä antaa luonnollisen, silkkisen mattapinnan. Hoitavien ominaisuuksiensa ansiosta se tuntuu kevyeltä iholla ja pitää ihosi pehmeänä ja hienostuneena. Ainutlaatuinen, silitysraudan muotoinen levityspää mahdollistaa tarkan levityksen silmien alle, mikä tekee tästä peitevoiteesta välttämättömän osan jokaista meikkirutiinia. Lisäksi se on vedenkestävä ja pitkäkestoinen: kauneutta, joka kestää pidempään.

Koostumus

AINESOSAT: AQUA (VESI), ISODODEKAANI, GLYSEROLI, TRIETYYLHEKSANOIINI, ISONONYYLI-ISONONANOAATTI, POLYGLYCERYL-4 DIISOSTEARATE/POLYHYDROXYSTEARATE/SEBACATE, SILICA, MAGNESIUM SULFATE, DIISOSTEAROYL POLYGLYCERYL-3 DIMER DILINOLEATE, HELIANTHUS ANNUUS (AURINGONKUKKA) -SIEMENÖLJY, NATRIUMHYALURONAATTI, TOCOPHEROL, DISTEARDIMONIUM HECTORITE, SQUALANE, CETYL ALCOHOL, GLYCERYL BEHENATE, SHOREA ROBUSTA RESIN, ETHYLHEXYLGLYCERIN, PROPYLENE CARBONATE, HYDROGENOITU LESITIINI, FENOKSIEETANOLI, ALUMIINIHYDROKSIDI, CI 77491 (RAUTAOKSIDIT), CI 77492 (RAUTAOKSIDIT), CI 77499 (RAUTAOKSIDIT), CI 77891 (TITANIUMDIOKSIDI).

Ainesosat

AINESOSAT: AQUA (VESI), ISODODEKAANI, GLYSERIINI, TRIETYYLHEKSANOIINI, ISONONYYLI-ISONONANOAATTI, POLYGLYCERYL-4-DIISOSTEARAATTI/POLYHYDROKSISTEARAATTI/SEBAKAATTI, SILIKA, MAGNESIUMSULFAATTI, DIISOSTEAROYL-POLYGLYCERYL-3-DIMER-DILINOLEAATTI, HELIANTHUS ANNUUS (AURINGONKUKKA) -SIEMENÖLJY, NATRIUMHYALURONAATTI, TOCOPHEROL, DISTEARDIMONIUM HECTORITE, SQUALANE, CETYL ALCOHOL, GLYCERYL BEHENATE, SHOREA ROBUSTA RESIN, ETHYLHEXYLGLYCERIN, PROPYLENE CARBONATE, HYDROGENOITU LESITIINI, FENOKSETAANOLI, ALUMIINIHYDROKSIDI, CI 77491 (RAUTAOKSIDIT), CI 77492 (RAUTAOKSIDIT), CI 77499 (RAUTAOKSIDIT), CI 77891 (TITANIUMDIOKSIDI).