• Essence Silky Blur Long Lasting Moisturising Concealer 80, 10 ml
  • Essence Silky Blur -kosteuttava, pitkäkestoinen peitevoide 80, 10 ml
  • Essence Silky Blur -kosteuttava, pitkäkestoinen peitevoide 80, 10 ml
  • Essence Silky Blur -kosteuttava, pitkäkestoinen peitevoide 80, 10 ml
  • Essence Silky Blur -kosteuttava, pitkäkestoinen peitevoide 80, 10 ml
  • Essence Silky Blur -kosteuttava, pitkäkestoinen peitevoide 80, 10 ml
  • Essence Silky Blur -kosteuttava, pitkäkestoinen peitevoide 80, 10 ml
  • Essence Silky Blur -kosteuttava, pitkäkestoinen peitevoide 80, 10 ml
  • Essence Silky Blur -kosteuttava, pitkäkestoinen peitevoide 80, 10 ml
  • Essence Silky Blur -kosteuttava, pitkäkestoinen peitevoide 80, 10 ml
  • Essence Silky Blur -kosteuttava, pitkäkestoinen peitevoide 80, 10 ml
  • Essence Silky Blur -kosteuttava, pitkäkestoinen peitevoide 80, 10 ml
-28%

Essence Silky Blur -kosteuttava, pitkäkestoinen peitevoide 80, 10 ml

SKU-koodiES4059729542113

Kevyt, kosteuttava ja vedenkestävä koostumus

Normaalihinta €3,20 32,0 € / 100ml
Alennushinta €3,20 Normaalihinta €4,44
Säästät: -€1,24
32,0 € / 100ml
Essence Silky Blur Long Lasting Moisturising Concealer 80, 10 ml
Essence Silky Blur -kosteuttava, pitkäkestoinen peitevoide 80, 10 ml
Normaalihinta €3,20 32,0 € / 100ml
Alennushinta €3,20 Normaalihinta €4,44
Säästät: -€1,24
32,0 € / 100ml

 

 

Täydellinen iho alkaa tästä: essence silky BLUR HYDRATING LONGWEAR CONCEALER 80 -peitevoiteella, jonka sävy on vaalea ja jossa on persikanpunainen vivahde. Kevyt, nestemäinen koostumus levittyy vaivattomasti ja tarjoaa säädettävän keskitason peittävyyden, joka häivyttää epätasaisuudet ja tummat silmänalustat samalla kun se luo luonnollisen, silkkisen mattapinnan. Hoitavien ominaisuuksiensa ansiosta se tuntuu kevyeltä iholla ja pitää ihosi pehmeänä ja hienostuneena. Ainutlaatuinen, silitysraudan muotoinen levityspää mahdollistaa tarkan levityksen silmien alle, mikä tekee tästä peitevoiteesta välttämättömän osan jokaista meikkirutiinia. Lisäksi se on vedenkestävä ja pitkäkestoinen: kauneutta, joka kestää pidempään.

Koostumus

AINESOSAT: AQUA (VESI), ISODODEKAANI, GLYSERIINI, TRIETYYLHEKSANOIINI, ISONONYYLI-ISONONANOAATTI, POLYGLYCERYL-4-DIISOSTEARAATTI/POLYHYDROKSISTEARAATTI/SEBAKAATTI, SILIKA, MAGNESIUMSULFAATTI, DIISOSTEAROYL-POLYGLYCERYL-3-DIMER-DILINOLEAATTI, HELIANTHUS ANNUUS (AURINGONKUKKA) -SIEMENÖLJY, NATRIUMHYALURONAATTI, TOCOPHEROL, DISTEARDIMONIUM HECTORITE, SQUALANE, CETYL ALCOHOL, GLYCERYL BEHENATE, SHOREA ROBUSTA RESIN, ETHYLHEXYLGLYCERIN, PROPYLENE CARBONATE, HYDROGENOITU LESITIINI, FENOKSIEETANOLI, ALUMIINIHYDROKSIDI, CI 77491 (RAUTAOKSIDIT), CI 77492 (RAUTAOKSIDIT), CI 77499 (RAUTAOKSIDIT), CI 77891 (TITANIUMDIOKSIDI).

Ainesosat

AINESOSAT: AQUA (VESI), ISODODEKAANI, GLYSEROLI, TRIETYLIHEXANOIINI, ISONONYYLI-ISONONANOAATTI, POLYGLYCERYL-4-DIISOSTEARAATTI/POLYHYDROKSISTEARAATTI/SEBAKAATTI, SILIKA, MAGNESIUMSULFAATTI, DIISOSTEAROYL-POLYGLYCERYL-3-DIMER-DILINOLEAATTI, HELIANTHUS ANNUUS (AURINGONKUKKA) -SIEMENÖLJY, NATRIUMHYALURONAATTI, TOCOPHEROL, DISTEARDIMONIUM HECTORITE, SQUALANE, CETYL ALCOHOL, GLYCERYL BEHENATE, SHOREA ROBUSTA RESIN, ETHYLHEXYLGLYCERIN, PROPYLENE CARBONATE, HYDROGENOITU LESITIINI, FENOKSIEETANOLI, ALUMIINIHYDROKSIDI, CI 77491 (RAUTAOKSIDIT), CI 77492 (RAUTAOKSIDIT), CI 77499 (RAUTAOKSIDIT), CI 77891 (TITANIUMDIOKSIDI).