• Essence Freckle Pencil Baby Got Freckles 10, 1 ml
  • Essence Baby Got Freckles -pisamakynä 10, 1 ml
  • Essence Baby Got Freckles -pisamakynä 10, 1 ml
  • Essence Baby Got Freckles -pisamakynä 10, 1 ml
  • Essence Baby Got Freckles -pisamakynä 10, 1 ml
  • Essence Baby Got Freckles -pisamakynä 10, 1 ml
  • Essence Baby Got Freckles -pisamakynä 10, 1 ml
  • Essence Baby Got Freckles -pisamakynä 10, 1 ml
  • Essence Baby Got Freckles -pisamakynä 10, 1 ml
  • Essence Baby Got Freckles -pisamakynä 10, 1 ml
-27%

Essence Baby Got Freckles -pisamakynä 10, 1 ml

SKU-koodiES4059729584830

Mieto, helppokäyttöinen ja pitkäkestoinen koostumus, joka takaa täydellisen sekoituksen

Normaalihinta €2,50 250,0 € / 100ml
Alennushinta €2,50 Normaalihinta €3,44
Säästät: -€0,94
250,0 € / 100ml
Essence Freckle Pencil Baby Got Freckles 10, 1 ml
Essence Baby Got Freckles -pisamakynä 10, 1 ml
Normaalihinta €2,50 250,0 € / 100ml
Alennushinta €2,50 Normaalihinta €3,44
Säästät: -€0,94
250,0 € / 100ml

 

 

Tuo esiin luonnollinen puolesi FRECKLES 10 -pisamakynällä. Tämä tarkka pisamakynä luo realistisia pisamia muutamassa sekunnissa ohuen kärkensä ja sujuvasti levittyvän koostumuksensa ansiosta. Pehmeä ja lämmin ruskea sävy sopii täydellisesti vaaleista ruskeisiin ihonsävyihin ja sulautuu iholle saumattomasti luoden luonnollisen lopputuloksen. Helppo levittää ja poistaa, tästä freckle-kynästä tulee suosikkisi, kun haluat lisätä kestävän raikkauden ripauksen mihin tahansa meikkilookiin.

Koostumus

AINESOSAT: AQUA (VESI), GLYSERIINI, METYYLIPROPANEDIOLI, PENTYLEENIGLYKOLI, FENYLPROPANOLI, HYDROKSYASETOFENONI, FENETYYLIALKOHOLI, DINATRIUMKOKO-GLUKOSIDISITRAATTI, XANTHAN GUM, CI 17200 (RED 33), CI 19140 (YELLOW 5 LAKE), CI 42090 (BLUE 1).

Ainesosat

AINESOSAT: AQUA (VESI), GLYSERIINI, METYYLIPROPANEDIOLI, PENTYLEENIGLYKOLI, FENYYLIPROPANOLI, HYDROKSIASETOFENONI, FENETYYLIALKOHOLI, DINATRIUMKOKO-GLUKOSIDISITRAATTI, XANTHAN GUM, CI 17200 (RED 33), CI 19140 (YELLOW 5 LAKE), CI 42090 (BLUE 1).