• Essence Baby Got Diamond -hohtosauva, hopea, 5,4 g
-28%

Essence Baby Got Diamond -hohtosauva, hopea, 5,4 g

SKU-koodiES4059729517005
Loista kuin timantti essence-merkin BABY GOT DIAMOND -korostuspuikolla. Kiiltävän hopeisen kimalluksensa ansiosta tämä puikko tuo silmiisi välitöntä hehkua yhdellä vedolla. Helppokäyttöinen muoto ja sujuva koostumus tekevät levittämisestä erittäin helppoa, olitpa sitten kotona tai ulkona. Hopeanhohtoisella läpikuultavalla pakkauksellaan se on enemmän kuin pelkkä korostusvoide: se on kauneuden ilmentymä. Käytä sitä yksinään raikkaan ja kostean hehkun luomiseksi tai levitä se meikin päälle voimakkaamman ja rohkeamman hehkun saamiseksi.
Normaalihinta €3,00 55,56 € / 100gr
Alennushinta €3,00 Normaalihinta €4,19
Säästät: -€1,19
55,56 € / 100gr
Essence Baby Got Diamond -hohtosauva, hopea, 5,4 g
Essence Baby Got Diamond -hohtosauva, hopea, 5,4 g
Normaalihinta €3,00 55,56 € / 100gr
Alennushinta €3,00 Normaalihinta €4,19
Säästät: -€1,19
55,56 € / 100gr

 

 
Essence Baby Got Diamond -hopeinen valokynä, 5,4 g
Loista kuin timantti essence-merkin BABY GOT DIAMOND -highlighter-sauvalla. Kiiltävän hopeisen kimalluksen ansiosta tämä sauva tuo silmiisi välitöntä kirkkautta yhdellä vedolla. Helppokäyttöinen muoto ja sujuva koostumus tekevät levittämisestä erittäin helppoa, olitpa sitten kotona tai ulkona. Hopeanhohtoisella läpikuultavalla pakkauksellaan se on enemmän kuin pelkkä korostusvoide: se on kauneuden ilmentymä. Käytä sitä yksinään raikkaan ja kostean hehkun luomiseksi tai levitä meikin päälle voimakkaamman ja rohkeamman hehkun saamiseksi.

Ainesosat

AINESOSAT: COCO-CAPRYLATE, STEARYL ALCOHOL, CETYL PALMITATE, DICAPRYLYL ETHER, CALCIUM SODIUM BOROSILICATE, HYDROGENATED CASTOR OIL, TOCOPHEROL, GLYCERYL CAPRYLATE, TIN OXIDE, CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE).

Ravintoarvo

Käytännöllisessä sauvamuodossa oleva korostusvoide
Nestemäinen koostumus, jossa on hopeista kimalletta, antaa kiiltävän lopputuloksen
Voidaan käyttää yksinään tai meikin päällä

Apteekkarin vinkki

Ei sovellu alle 3-vuotiaille lapsille