• Espadiet Slank Water Top Action Gold 500Ml.
-16%

Espadiet Slank Water Top Action Gold 500 ml.

SKU-koodiES8436021827593
Espadiet Slank Water Top Action Gold 500 ml on rasvaa polttava tuote, joka auttaa edistämään painonpudotusta. Tämä juoma sisältää luonnollisia ainesosia, jotka kiihdyttävät aineenvaihduntaa ja auttavat polttamaan rasvaa tehokkaammin. Lisäksi se auttaa poistamaan myrkkyjä kehosta ja parantamaan ruoansulatusta. Se on ihanteellinen valinta tasapainoisen ruokavalion ja terveellisen elämäntavan täydentämiseksi.
Normaalihinta €27,60 5,52 € / 100ml
Alennushinta €27,60 Normaalihinta €32,76
Säästät: -€5,16
5,52 € / 100ml
Espadiet Slank Water Top Action Gold 500Ml.
Espadiet Slank Water Top Action Gold 500 ml.
Normaalihinta €27,60 5,52 € / 100ml
Alennushinta €27,60 Normaalihinta €32,76
Säästät: -€5,16
5,52 € / 100ml

 

 
Espadiet Slank Water Top Action Gold 500 ml on rasvanpolttoaine, jota käytetään painonpudotuksen ja kehon rasvan poistamisen tukemiseen. Tämä erityinen koostumus sisältää luonnollisia ainesosia, jotka edistävät rasvanpolttoa, kiihdyttävät aineenvaihduntaa ja vähentävät ruokahalua. Lisäksi se auttaa poistamaan elimistöstä myrkkyjä ja ylimääräistä nestettä, mikä edistää kevyttä oloa ja hyvinvointia. Parhaiden tulosten saavuttamiseksi on tärkeää noudattaa käyttöohjeita ja yhdistää tuotteen käyttö tasapainoiseen ruokavalioon ja säännölliseen liikuntaan.