• Erlingen Fitoaroma 8 55Ml.
-30%

Erlingen Fitoaroma 8, 55 ml.

SKU-koodiER8436538162422
Erlingen Fitoaroma 8 on aromaterapiatuote, jota myydään 55 ml:n pakkauksissa. Tietokannassa ei ole lisätietoja tämän tuotteen erityisominaisuuksista tai hyödyistä.
Normaalihinta €20,00 36,36 € / 100ml
Alennushinta €20,00 Normaalihinta €28,50
Säästät: -€8,50
36,36 € / 100ml
Loppuunmyyty
Erlingen Fitoaroma 8 55Ml.
Erlingen Fitoaroma 8, 55 ml.
Normaalihinta €20,00 36,36 € / 100ml
Alennushinta €20,00 Normaalihinta €28,50
Säästät: -€8,50
36,36 € / 100ml

 

 
Erlingen Fitoaroma 8 55 ml on aromaterapiatuote, jota käytetään erilaisiin terapeuttisiin tarkoituksiin. Se sisältää sekoituksen luonnollisia eteerisiä öljyjä, joita voidaan käyttää stressin lievittämiseen, mielialan parantamiseen, rentoutumisen edistämiseen sekä lihas- ja nivelkipujen lievittämiseen. Sitä voidaan käyttää myös unen laadun parantamiseen sekä hyönteiskarkotteena. Tuotetta voidaan levittää suoraan iholle tai käyttää aromaterapialaitteissa. On tärkeää noudattaa käyttöohjeita ja kysyä neuvoa terveydenhuollon ammattilaiselta ennen käyttöä.