• Erlingen Fitoaroma 611 55Ml.
-30%

Erlingen Fitoaroma 611, 55 ml.

SKU-koodiER8436538162934
Erlingen Fitoaroma 611 on aromaterapiatuote, jota myydään 55 ml:n pakkauksissa. Tuotteen ainesosista tai erityisistä hyödyistä ei anneta lisätietoja.
Normaalihinta €19,95 36,27 € / 100ml
Alennushinta €19,95 Normaalihinta €28,50
Säästät: -€8,55
36,27 € / 100ml
Erlingen Fitoaroma 611 55Ml.
Erlingen Fitoaroma 611, 55 ml.
Normaalihinta €19,95 36,27 € / 100ml
Alennushinta €19,95 Normaalihinta €28,50
Säästät: -€8,55
36,27 € / 100ml

 

 
Erlingen Fitoaroma 611 55 ml on aromaterapiatuote, jota käytetään luonnonlääketieteessä ja fytoterapiassa. Sitä käytetään erilaisiin terapeuttisiin tarkoituksiin, kuten stressin lievittämiseen, mielialan parantamiseen, rentoutumisen edistämiseen sekä lihas- ja nivelkipujen lievittämiseen. Tämä tuote sisältää sekoituksen luonnollisia eteerisiä öljyjä, joita voidaan levittää iholle tai käyttää aromaterapiadiffuusoreissa niiden hyötyjen nauttimiseksi. On tärkeää noudattaa käyttöohjeita ja konsultoida terveydenhuollon ammattilaista ennen käyttöä.

Käyttöohjeet

Erlingen Fitoaroma 611:tä käytetään aromaterapiassa. Käytön yhteydessä suositellaan laimentamaan muutama tippa kuumaan veteen tai kantoöljyyn, kuten manteli- tai kookosöljyyn, ja hengittämään sitten höyryä tai levittämään se iholle kevyillä hierontaliikkeillä. On tärkeää noudattaa valmistajan ohjeita ja kysyä neuvoa aromaterapian asiantuntijalta ennen käyttöä.