• Erlingen Fitoaroma 60 55Ml.
-32%

Erlingen Fitoaroma 60, 55 ml.

SKU-koodiER8436538162514
Ergonatin Fitoaroma 60 -tuote yhdistää valikoituja aromaattisten kasvien uutteita, jotta voit nauttia aromaterapian aistillisesta kokemuksesta.
Normaalihinta €19,26 35,02 € / 100ml
Alennushinta €19,26 Normaalihinta €28,50
Säästät: -€9,24
35,02 € / 100ml
Erlingen Fitoaroma 60 55Ml.
Erlingen Fitoaroma 60, 55 ml.
Normaalihinta €19,26 35,02 € / 100ml
Alennushinta €19,26 Normaalihinta €28,50
Säästät: -€9,24
35,02 € / 100ml

 

 
Erlingen Fitoaroma 60 55 ml on aromaterapiatuote, jota käytetään erilaisiin terapeuttisiin tarkoituksiin. Se sisältää sekoituksen luonnollisia eteerisiä öljyjä, joita voidaan käyttää stressin lievittämiseen, mielialan parantamiseen, rentoutumisen edistämiseen sekä lihas- ja nivelkipujen lievittämiseen. Sitä voidaan käyttää myös unen laadun parantamiseen ja hyönteiskarkotteena. Tuotetta voidaan levittää suoraan iholle tai käyttää aromaterapian diffuusoreissa. On tärkeää noudattaa käyttöohjeita ja kysyä neuvoa terveydenhuollon ammattilaiselta ennen käyttöä.