• Erlingen Fitoaroma 6 55Ml.
-32%

Erlingen Fitoaroma 6, 55 ml.

SKU-koodiER8436538162415
Ergonatin Fitoaroma 6 -tuote yhdistää valikoituja aromaattisten kasvien uutteita, jotta voit nauttia aromaterapian aistillisesta kokemuksesta.
Normaalihinta €19,26 35,02 € / 100ml
Alennushinta €19,26 Normaalihinta €28,50
Säästät: -€9,24
35,02 € / 100ml
Erlingen Fitoaroma 6 55Ml.
Erlingen Fitoaroma 6, 55 ml.
Normaalihinta €19,26 35,02 € / 100ml
Alennushinta €19,26 Normaalihinta €28,50
Säästät: -€9,24
35,02 € / 100ml

 

 
Erlingen Fitoaroma 6 55 ml on aromaterapiatuote, jota käytetään erilaisiin terapeuttisiin tarkoituksiin. Se sisältää sekoitusta luonnollisia eteerisiä öljyjä, joita voidaan käyttää stressin lievittämiseen, mielialan parantamiseen, rentoutumisen edistämiseen sekä lihas- ja nivelkipujen lievittämiseen. Sitä voidaan käyttää myös unen laadun parantamiseen ja hyönteiskarkotteena. Tuotetta voidaan levittää suoraan iholle tai käyttää aromaterapialaitteissa. On tärkeää noudattaa käyttöohjeita ja neuvotella terveydenhuollon ammattilaisen kanssa ennen käyttöä.