• Erlingen Fitoaroma 569 55Ml.
-23%

Erlingen Fitoaroma 569, 55 ml.

SKU-koodiER8436538162910
Ergonatin Fitoaroma 569 -tuote yhdistää valikoituja aromaattisten kasvien uutteita, jotta voit nauttia aromaterapian aistillisesta kokemuksesta.
Normaalihinta €21,95 39,91 € / 100ml
Alennushinta €21,95 Normaalihinta €28,50
Säästät: -€6,55
39,91 € / 100ml
Loppuunmyyty
Erlingen Fitoaroma 569 55Ml.
Erlingen Fitoaroma 569, 55 ml.
Normaalihinta €21,95 39,91 € / 100ml
Alennushinta €21,95 Normaalihinta €28,50
Säästät: -€6,55
39,91 € / 100ml

 

 
Erlingen Fitoaroma 569 55 ml on aromaterapiatuote, jota käytetään luonnonlääketieteessä ja fytoterapiassa. Sitä käytetään moniin tarkoituksiin, kuten stressin lievittämiseen, mielialan kohentamiseen, rentoutumisen edistämiseen ja unen laadun parantamiseen. Tämä tuote sisältää sekoituksen luonnollisia eteerisiä öljyjä, joita voidaan levittää iholle tai käyttää aromaterapian diffuusoreissa niiden terapeuttisten vaikutusten hyödyntämiseksi. On tärkeää noudattaa käyttöohjeita ja konsultoida terveydenhuollon ammattilaista ennen tuotteen käyttöä.