• Erlingen Fitoaroma 458 55Ml.
-30%

Erlingen Fitoaroma 458, 55 ml.

SKU-koodiER8436538162842
Ergonatin Fitoaroma 458 yhdistää valikoituja aromaattisten kasvien uutteita, jotta voit nauttia aromaterapian aistillisesta kokemuksesta.
Normaalihinta €20,00 36,36 € / 100ml
Alennushinta €20,00 Normaalihinta €28,50
Säästät: -€8,50
36,36 € / 100ml
Erlingen Fitoaroma 458 55Ml.
Erlingen Fitoaroma 458, 55 ml.
Normaalihinta €20,00 36,36 € / 100ml
Alennushinta €20,00 Normaalihinta €28,50
Säästät: -€8,50
36,36 € / 100ml

 

 
Erlingen Fitoaroma 458 55 ml on aromaterapiatuote, jota käytetään luonnonlääketieteessä ja fytoterapiassa. Sitä käytetään moniin tarkoituksiin, kuten stressin lievittämiseen, mielialan parantamiseen sekä rentoutumisen ja yleisen hyvinvoinnin edistämiseen. Tämä tuote sisältää sekoituksen luonnollisia eteerisiä öljyjä, joita voidaan levittää iholle tai käyttää diffuusoreissa niiden terapeuttisten vaikutusten hyödyntämiseksi. On tärkeää noudattaa käyttöohjeita ja konsultoida terveydenhuollon ammattilaista ennen käyttöä.