• Erlingen Fitoaroma 307 55Ml.
-5%

Erlingen Fitoaroma 307 55 ml.

SKU-koodiER8436538162750
Ergonatin Fitoaroma 307 yhdistää valikoituja aromaattisten kasvien uutteita, jotta voit nauttia aromaterapian aistillisesta kokemuksesta.
Normaalihinta €20,60 37,45 € / 100ml
Alennushinta €20,60 Normaalihinta €21,68
Säästät: -€1,08
37,45 € / 100ml
Loppuunmyyty
Erlingen Fitoaroma 307 55Ml.
Erlingen Fitoaroma 307 55 ml.
Normaalihinta €20,60 37,45 € / 100ml
Alennushinta €20,60 Normaalihinta €21,68
Säästät: -€1,08
37,45 € / 100ml

 

 
Erlingen Fitoaroma 307 55 ml on aromaterapiatuote, jota käytetään luonnonlääketieteessä ja kasvilääketieteessä. Sitä käytetään moniin tarkoituksiin, kuten stressin lievittämiseen, mielialan parantamiseen, rentoutumisen edistämiseen ja lihaskipujen lievittämiseen. Tämä tuote sisältää sekoituksen luonnollisia eteerisiä öljyjä, joita voidaan levittää iholle tai käyttää aromaterapian diffuusoreissa niiden terapeuttisten vaikutusten hyödyntämiseksi. On tärkeää noudattaa käyttöohjeita ja konsultoida terveydenhuollon ammattilaista ennen tuotteen käyttöä.