• Erlingen Fitoaroma 181 55Ml.
-30%

Erlingen Fitoaroma 181, 55 ml.

SKU-koodiER8436538162682
Ergonatin Fitoaroma 181 yhdistää valikoituja aromaattisten kasvien uutteita, jotta voit nauttia aromaterapian aistillisesta kokemuksesta.
Normaalihinta €19,95 36,27 € / 100ml
Alennushinta €19,95 Normaalihinta €28,50
Säästät: -€8,55
36,27 € / 100ml
Loppuunmyyty
Erlingen Fitoaroma 181 55Ml.
Erlingen Fitoaroma 181, 55 ml.
Normaalihinta €19,95 36,27 € / 100ml
Alennushinta €19,95 Normaalihinta €28,50
Säästät: -€8,55
36,27 € / 100ml

 

 
Erlingen Fitoaroma 181 55 ml on aromaterapiatuote, jota käytetään erilaisiin terapeuttisiin tarkoituksiin. Se sisältää sekoitusta luonnollisia eteerisiä öljyjä, jotka on uutettu lääkekasveista. Näillä eteerisillä öljyillä on terveyttä ja hyvinvointia edistäviä ominaisuuksia, ja niitä käytetään muun muassa lihaskipujen lievittämiseen, stressin ja ahdistuksen vähentämiseen sekä unen laadun parantamiseen. On suositeltavaa laimentaa muutama tippa tätä tuotetta kantajaöljyyn ennen sen levittämistä iholle tai käyttää sitä aromaterapian diffuusoreissa niiden hyötyjen nauttimiseksi.