• Erlingen Fitoaroma 156 55Ml.
-32%

Erlingen Fitoaroma 156, 55 ml.

SKU-koodiER8436538162644
Ergonatin Fitoaroma 156 yhdistää valikoituja aromaattisten kasvien uutteita, jotta voit nauttia aromaterapian aistillisesta kokemuksesta.
Normaalihinta €19,26 35,02 € / 100ml
Alennushinta €19,26 Normaalihinta €28,50
Säästät: -€9,24
35,02 € / 100ml
Erlingen Fitoaroma 156 55Ml.
Erlingen Fitoaroma 156, 55 ml.
Normaalihinta €19,26 35,02 € / 100ml
Alennushinta €19,26 Normaalihinta €28,50
Säästät: -€9,24
35,02 € / 100ml

 

 
Erlingen Fitoaroma 156 55 ml on aromaterapiatuote, jota käytetään luonnonlääketieteessä ja fytoterapiassa. Sitä käytetään moniin tarkoituksiin, kuten stressin lievittämiseen, mielialan parantamiseen, rentoutumisen edistämiseen ja lihaskipujen lievittämiseen. Tämä tuote sisältää sekoituksen luonnollisia eteerisiä öljyjä, joita voidaan levittää iholle tai käyttää aromaterapian diffuusoreissa niiden terapeuttisten vaikutusten hyödyntämiseksi. On tärkeää noudattaa käyttöohjeita ja konsultoida terveydenhuollon ammattilaista ennen tuotteen käyttöä.