• Erborian Glow Creme 15Ml
-22%

Erborian Glow Creme 15 ml

SKU-koodiER8809255782240
Erborian Glow -voide 15 ml on ihoa kirkastava kasvovoide, joka tekee ihosta näkyvästi täydellisen ja säteilevän. Sisältää Fu Ling -uutetta, lakritsijuurta, kasviperäistä skvalaania, E-vitamiinia ja niasiiniamidia. Tuo iholle helmiäisen hehkun ja parantaa välittömästi ihon kirkkautta ja pehmeyttä. Sopii erinomaisesti meikkivoiteen pohjaksi tai päivittäiseksi hoidoksi.
Normaalihinta €16,30 108,67 € / 100ml
Alennushinta €16,30 Normaalihinta €20,90
Säästät: -€4,60
108,67 € / 100ml
Loppuunmyyty
Erborian Glow Creme 15Ml
Erborian Glow Creme 15 ml
Normaalihinta €16,30 108,67 € / 100ml
Alennushinta €16,30 Normaalihinta €20,90
Säästät: -€4,60
108,67 € / 100ml
Lääkityssuositus
 
 
 
2 tuote(et)
€0,00

 

 
Erborian Glow -voide 15 ml:n pakkauksessa on ihoa kirkastava kasvovoide, joka on kehitetty antamaan iholle näkyvästi täydellisen ja säteilevän ilmeen. Sen ainutlaatuinen koostumus sisältää yhdistelmän iholle hyödyllisiä ainesosia, kuten Fu Ling -uutetta ja lakritsijuuriuutetta, jotka tunnetaan antioksidanttisista ja rauhoittavista ominaisuuksistaan, sekä kasviperäistä skvalaania ja E-vitamiinia, jotka suojaavat ihoa ja ehkäisevät kuivumista. Lisäksi niacinamidi auttaa kirkastamaan ihoa ja säilyttämään kosteutta.

Levitettäessä tämä voide tuo iholle helmiäisen hehkun, joka heijastaa valoa, parantaen välittömästi ihon ulkonäköä ja saaden sen näyttämään kirkkaammalta ja sileämmältä. Se sopii erinomaisesti meikkivoiteen pohjaksi säteilevän lopputuloksen saavuttamiseksi tai päivittäiseksi hoitotuotteeksi, joka parantaa ihon hehkua ja tekstuuria.

Käyttöohjeet

Puhdista ja tonisoi iho ja levitä sitten pieni määrä Erborian Glow -voidetta kasvoille.
Levitä tuote tasaisesti sormilla tai meikkisiveltimellä.
Keskity alueisiin, joilla haluat korostaa ihon luonnollista hehkua.
Anna voiteen imeytyä kokonaan ennen muiden meikkituotteiden levittämistä.
Voit käyttää sitä yksinään saadaksesi hehkuvan ja säteilevän ilmeen tai meikkivoiteen pohjana, jolloin lopputulos on kirkkaampi ja kestävämpi.
Nauti näkyvästi täydellisestä ja säteilevästä ihosta koko päivän ajan.