• Erborian Bb Shot Mask, 14 g
-21%

Erborian Bb Shot Mask, 14 g

SKU-koodiER8809255783599
Erborian BB Shot Mask, 14 g, on ihoa kirkastava naamio, joka antaa iholle välittömästi säteilevän ja pehmeän ulkonäön. Se sisältää hevoshäntä-uutetta, glyseriiniä ja titaanidioksidia, jotka vähentävät ihon epätasaisuuksia, kosteuttavat tehokkaasti ja suojaavat ihoa. Käytön jälkeen iho näyttää kauniimmalta ja kirkkaammalta, ja sen tekstuuri on pehmeä ja hienostunut. Ihanteellinen valoa heijastavaan ihoon muutamassa minuutissa.
Normaalihinta €5,90 42,14 € / 100gr
Alennushinta €5,90 Normaalihinta €7,50
Säästät: -€1,60
42,14 € / 100gr
Erborian Bb Shot Mask, 14 g
Erborian Bb Shot Mask, 14 g
Normaalihinta €5,90 42,14 € / 100gr
Alennushinta €5,90 Normaalihinta €7,50
Säästät: -€1,60
42,14 € / 100gr
Lääkityssuositus
 
 
 
3 tuote(et)
€0,00

 

 
Erborian BB Shot Mask, 14 g, on ihoa kirkastava naamio, joka muuttaa ihon välittömästi ja jättää sen säteilevän ja silkinpehmeän näköiseksi. Tämä naamio on kehitetty huolellisesti valituista ainesosista, ja se tarjoaa intensiivistä kosteutusta sekä antioksidanttivaikutusta, jolloin iho muuttuu virheettömäksi ja hehkuvaksi.

Naamio on kyllästetty sileään selluloosakuiturakenteeseen, joka helpottaa sen lukuisten vaikuttavien aineiden, kuten hevoshäntäuutteiden, glyseriinin ja titaanidioksidin, imeytymistä. Horsetail-uute auttaa vähentämään ihon epätasaisuuksia ja antaa iholle luonnollisen vaaleanpunaisen sävyn, kun taas glyseriini tarjoaa syvällistä kosteutusta. Titaanidioksidi toimii antioksidanttisena UV-suodattimena, joka suojaa ihoa vapaiden radikaalien aiheuttamilta vaurioilta.

Naamion käytön jälkeen ihon epätasaisuudet häviävät ja iho näyttää sileämmältä ja kirkkaammalta. Iho tuntuu kosteutetulta ja kimmoisalta, ja sen tekstuuri on pehmeä ja hienostunut. Naamion helmiäishohto toimii täydellisen ihon konsentraattina ja antaa sille säteilevän ja terveen hehkun.

Käyttöohjeet

Levitä naamio puhtaalle ja kuivalle iholle varmistaen, että se peittää kaikki halutut alueet. Anna vaikuttaa pakkauksessa suositellun ajan, yleensä 10–15 minuuttia. Poista sitten naamio ja hiero ylimääräinen tuote hellävaraisesti ihoon, kunnes se on imeytynyt kokonaan. Käytä naamioa kerran tai kahdesti viikossa, jotta iho pysyy hehkuvana ja säteilevänä.