• Erbenobili Oligoceleste Ni/Co 50Ml
-35%

Erbenobili Oligoceleste Ni/Co 50 ml

SKU-koodiER8033831001337
Nikkeli- ja kobolttihivenaine.
Normaalihinta €14,50 29,0 € / 100ml
Alennushinta €14,50 Normaalihinta €22,14
Säästät: -€7,64
29,0 € / 100ml
Loppuunmyyty
Erbenobili Oligoceleste Ni/Co 50Ml
Erbenobili Oligoceleste Ni/Co 50 ml
Normaalihinta €14,50 29,0 € / 100ml
Alennushinta €14,50 Normaalihinta €22,14
Säästät: -€7,64
29,0 € / 100ml

 

 
Erbenobili Oligoceleste Ni/Co on nestemäinen tuote, joka sisältää nikkeliä (Ni) ja kobolttia (Co) hivenaineina. Nämä mineraalit ovat välttämättömiä elimistön toiminnalle pieninä määrinä. Nikkeli osallistuu aminohappojen aineenvaihduntaan, ja koboltti on välttämätöntä punasolujen muodostumiselle. Tämä tuote voi olla hyödyllinen ylläpitämään sopivaa nikkeli- ja kobolttipitoisuutta elimistössä.

Koostumus

Puhdistettu vesi, nikkeliglukonaatti, kobolttiglukonaatti. Gluteeniton ja alkoholiton.

Käyttöohje

Ota 2,5 ml päivittäin, mieluiten aamulla. Voidaan ottaa sellaisenaan tai laimennettuna veteen. Älä ylitä suositeltua annosta. Kysy terveydenhuollon ammattilaiselta neuvoa ennen käyttöä, jos sinulla on krooninen sairaus tai olet raskaana.