• Erbenobili Oligoceleste Li 50Ml
-37%

Erbenobili Oligoceleste Li 50 ml

SKU-koodiER8033831001276
Litiumin hivenaineet.
Normaalihinta €13,90 27,8 € / 100ml
Alennushinta €13,90 Normaalihinta €22,14
Säästät: -€8,24
27,8 € / 100ml
Erbenobili Oligoceleste Li 50Ml
Erbenobili Oligoceleste Li 50 ml
Normaalihinta €13,90 27,8 € / 100ml
Alennushinta €13,90 Normaalihinta €22,14
Säästät: -€8,24
27,8 € / 100ml

 

 
Erbenobilin Oligoceleste Li on litiumia sisältävä hivenaine. Sitä käytetään perinteisesti henkisen ja mielenterveyden hyvinvoinnin edistämiseen. Se voi olla hyödyllistä terveellisen tunnetasapainon ylläpitämisessä ja stressin lievittämisessä.

Koostumus

Ainesosat: Vesi, litiumkloridi.

Käyttöohje

Ota 10 tippaa veteen laimennettuna 1–2 kertaa päivässä, erillään aterioista.