• Erbenobili Oligoceleste Cu/Au/Ag 50Ml
-36%

Erbenobili Oligoceleste Cu/Au/Ag 50 ml

SKU-koodiER8033831001221
Kupari-, kulta- ja hopeahivenaineet.
Normaalihinta €14,20 28,4 € / 100ml
Alennushinta €14,20 Normaalihinta €22,14
Säästät: -€7,94
28,4 € / 100ml
Erbenobili Oligoceleste Cu/Au/Ag 50Ml
Erbenobili Oligoceleste Cu/Au/Ag 50 ml
Normaalihinta €14,20 28,4 € / 100ml
Alennushinta €14,20 Normaalihinta €22,14
Säästät: -€7,94
28,4 € / 100ml

 

 
Kupari-, kulta- ja hopeahivenaineet.

Koostumus

Ainesosat: Vesi, kuparikloridi, kultakloridi, hopeakloridi.

Käyttöohje

Ota 15 tippaa veteen laimennettuna 1–2 kertaa päivässä, erillään aterioista.