• Erbenobili Geavin Compost Detox 10Ml
-30%

Erbenobili Geavin Compost Detox 10 ml

SKU-koodiER8033831000316
Detox-lisäravinne, joka auttaa poistamaan myrkkyjä ja tukee maksan toimintaa.
Normaalihinta €28,50 285,0 € / 100ml
Alennushinta €28,50 Normaalihinta €40,71
Säästät: -€12,21
285,0 € / 100ml
Loppuunmyyty
Erbenobili Geavin Compost Detox 10Ml
Erbenobili Geavin Compost Detox 10 ml
Normaalihinta €28,50 285,0 € / 100ml
Alennushinta €28,50 Normaalihinta €40,71
Säästät: -€12,21
285,0 € / 100ml

 

 
Erbenobilin Compost Detox Geavin on kehitetty auttamaan elimistön puhdistumista. Se sisältää kasviuutteiden yhdistelmän, joka voi edistää myrkkyjen poistumista ja yleistä hyvinvointia. Se sopii erinomaisesti puhdistus- ja detoksifikaatiojaksoihin.

Koostumus

Ainesosat: voikukkauute (Taraxacum officinale), artisokkauute (Cynara scolymus), takiaisuute (Arctium lappa), orvokkiuute (Viola tricolor), meliloton uute (Melilotus officinalis), savukukka-uute (Fumaria officinalis), maarianohdake-uute (Silybum marianum), hevosruoho-uute (Equisetum arvense), desmodium-uute (Desmodium adscendens), alkoholi, vesi.

Käyttöohje

Ota 20 tippaa (1 ml) hieman vettä sekoitettuna 2 kertaa päivässä, mieluiten ennen ateriaa. Annosta voidaan tarvittaessa nostaa 30 tippaan.