• Erbenobili Epidermavin Olosvita Dermatitis 50Ml
-30%

Erbenobili Epidermavin Olosvita Dermatitis 50 ml

SKU-koodiER8033831000804
Erbenobili Epidermavin Olosvita Dermatitis 50 ml on ihonhoitotuote, joka auttaa hoitamaan ihotulehdusta.
Normaalihinta €20,80 41,6 € / 100ml
Alennushinta €20,80 Normaalihinta €29,71
Säästät: -€8,91
41,6 € / 100ml
Loppuunmyyty
Erbenobili Epidermavin Olosvita Dermatitis 50Ml
Erbenobili Epidermavin Olosvita Dermatitis 50 ml
Normaalihinta €20,80 41,6 € / 100ml
Alennushinta €20,80 Normaalihinta €29,71
Säästät: -€8,91
41,6 € / 100ml

 

 
Erbenobili Epidermavin Olosvita Dermatitis on tuote, jota käytetään ihotulehduksen hoitoon. Se sisältää luonnollisia ainesosia, jotka auttavat rauhoittamaan ärtynyttä ihoa ja vähentämään tulehdusta. Tätä tuotetta käytetään levittämällä sitä suoraan ihon vaurioituneelle alueelle. Sitä suositellaan ihotulehduksesta kärsiville, sillä se auttaa lievittämään oireita ja edistämään ihon paranemista. On tärkeää noudattaa käyttöohjeita ja neuvotella lääkärin kanssa ennen tuotteen käyttöä.

Koostumus

Erbenobili Epidermavin Olosvita Dermatitis 50 ml -tuote koostuu erityisestä luonnollisten ainesosien yhdistelmästä, joka auttaa ihotulehduksen hoidossa. Tarkempia tietoja tämän tuotteen yksittäisistä ainesosista ei kuitenkaan ole saatavilla tietokannassa. Suosittelemme tarkistamaan tuotteen etiketin tai ottamaan yhteyttä valmistajaan saadaksesi täydellisen ainesosaluettelon.

Käyttöohjeet

Erbenobili Epidermavin Olosvita Dermatitis 50 ml -tuotetta käytetään levittämällä pieni määrä tuotetta ihon vaurioituneelle alueelle ja hieromalla sitä kevyesti, kunnes se on imeytynyt kokonaan. Suositellaan käytettäväksi kahdesti päivässä, mieluiten aamulla ja illalla. On tärkeää noudattaa valmistajan ohjeita ja ottaa yhteyttä lääkäriin tai ihotautilääkäriin, jos oireet jatkuvat tai pahenevat.