• Equisalud Pranalife 7 50Ml.
-36%

Equisalud Pranalife 7, 50 ml.

SKU-koodiEQ8436003020769
Equisalud Pranalife 7 50 ml on ravintolisä, joka sisältää luonnollisten ainesosien yhdistelmän terveyden ja hyvinvoinnin edistämiseksi. Tämä ainutlaatuinen koostumus on suunniteltu tukemaan kehon tasapainoa ja vahvistamaan immuunijärjestelmää. Vain 50 ml:n annos on helppo ottaa, ja se voi olla erinomainen lisä päivittäiseen ravintolisäohjelmaasi.
Normaalihinta €24,70 49,4 € / 100ml
Alennushinta €24,70 Normaalihinta €38,81
Säästät: -€14,11
49,4 € / 100ml
Equisalud Pranalife 7 50Ml.
Equisalud Pranalife 7, 50 ml.
Normaalihinta €24,70 49,4 € / 100ml
Alennushinta €24,70 Normaalihinta €38,81
Säästät: -€14,11
49,4 € / 100ml

 

 
Equisalud Pranalife 7 on 50 ml:n nestemäinen ravintolisä. Tuote on kehitetty parantamaan yleistä terveyttä ja hyvinvointia. Se sisältää yhdistelmän luonnollisia ainesosia, jotka auttavat vahvistamaan immuunijärjestelmää, parantamaan ruoansulatusta ja edistämään elinvoimaa. Pranalife 7:ää käytetään lisäämään energiaa, parantamaan fyysistä ja henkistä kestävyyttä sekä edistämään kehon yleistä tasapainoa. On tärkeää noudattaa käyttöohjeita ja neuvotella terveydenhuollon ammattilaisen kanssa ennen tämän tuotteen käytön aloittamista.

Koostumus

Koostumus (mitta-yksikkönä 50 ml): Haritaki (Terminalia chebula Retz.), 1 050 mg; aurinkosieni (Agaricus blazei Murill), 7 550 mg; basilika (Ocimum basilicum L.), 675 mg; mäkikuisma (Hypericum perforatum L.), 675 mg; appelsiinikukka (Citrus aurantium L.), 450 mg; unikonkukka (Papaver rhoeas L.), 350 mg; mänty (Pinus sylvestris L.), 350 mg; malva (Malva sylvestris L.), 75 mg; koivunmahla (Betula alba L.), 1,25 ml; katkeraoranssin eteerinen öljy (Citrus aurantium L.), 50 µl; männyn eteerinen öljy (Pinus pinaster Ait.), 25 µl.
Laimennusaineet: absoluuttinen alkoholi, glyseriini ja puhdistettu vesi.

Käyttöohjeet

Equisalud Pranalife 7 50 ml -valmistetta käytetään ottamalla 1 ml (noin 25 tippaa) laimennettuna veteen tai mehuun 3 kertaa päivässä. Suositellaan ravistamaan hyvin ennen käyttöä. On tärkeää noudattaa valmistajan ohjeita ja neuvotella terveydenhuollon ammattilaisen kanssa ennen minkään ravintolisän käytön aloittamista.