• Equisalud Pranalife 6 50Ml.
-39%

Equisalud Pranalife 6, 50 ml.

SKU-koodiEQ8436003020752
Se on Laboratorios Equisaludin valmistama ravintolisä, jonka koostumus perustuu kasviuutteisiin ja joka auttaa edistämään limbisen järjestelmän tasapainoa. Tuote on pakattu lasipulloon, jossa on kierrekorkki ja tiputin annostelun helpottamiseksi. Sisältää 50 millilitraa.
Normaalihinta €24,70 49,4 € / 100ml
Alennushinta €24,70 Normaalihinta €40,74
Säästät: -€16,04
49,4 € / 100ml
Equisalud Pranalife 6 50Ml.
Equisalud Pranalife 6, 50 ml.
Normaalihinta €24,70 49,4 € / 100ml
Alennushinta €24,70 Normaalihinta €40,74
Säästät: -€16,04
49,4 € / 100ml

 

 
Equisalud Pranalife 6 50 ml on ravintolisä, jota käytetään yleisen terveyden ja hyvinvoinnin edistämiseen. Se sisältää yhdistelmän luonnollisia ainesosia, jotka auttavat vahvistamaan immuunijärjestelmää, parantamaan ruoansulatusta ja lisäämään energiatasoa. Tämä tuote voi olla hyödyllinen henkilöille, jotka haluavat parantaa yleistä terveyttään ja vahvistaa immuunijärjestelmäänsä.

Koostumus

Wakame-merileväuute (Undaria pinnatifida)
Kasviperäinen glyseriini
Vesi

Käyttöohje

Equisalud Pranalife 6 50 ml:n käyttöohje on ottaa 1 ml (noin 25 tippaa) laimennettuna veteen tai mehuun 3 kertaa päivässä. Suositellaan ravistamaan hyvin ennen käyttöä. On tärkeää noudattaa valmistajan ohjeita ja keskustella terveydenhuollon ammattilaisen kanssa ennen minkään ravintolisän käytön aloittamista.