• Equisalud Pranalife 3, 50Ml.
-36%

Equisalud Pranalife 3, 50 ml.

SKU-koodiEQ8436003020721
Equisalud Pranalife 3 on 50 ml:n nestemäinen ravintolisä. Tuote on suunniteltu tarjoamaan ravitsemuksellista tukea ja edistämään kehon tasapainoa. Perustiedoissa ei kuitenkaan ole saatavilla tarkempaa kuvausta.
Normaalihinta €24,70 49,4 € / 100ml
Alennushinta €24,70 Normaalihinta €38,81
Säästät: -€14,11
49,4 € / 100ml
Equisalud Pranalife 3, 50Ml.
Equisalud Pranalife 3, 50 ml.
Normaalihinta €24,70 49,4 € / 100ml
Alennushinta €24,70 Normaalihinta €38,81
Säästät: -€14,11
49,4 € / 100ml

 

 
Equisalud Pranalife 3 on 50 ml:n nestemäinen ravintolisä. Tuote on kehitetty parantamaan yleistä terveyttä ja hyvinvointia. Se sisältää yhdistelmän luonnollisia ainesosia, jotka auttavat vahvistamaan immuunijärjestelmää, parantamaan ruoansulatusta ja edistämään elinvoimaa. Pranalife 3:a käytetään lisäämään energiaa, vähentämään stressiä sekä parantamaan fyysistä ja henkistä kestävyyttä. Se on ihanteellinen tuote niille, jotka haluavat antaa lisävauhtia päivittäiselle terveydelleen ja hyvinvoinnilleen.

Käyttöohjeet

Equisalud Pranalife 3, 50 ml:n käyttöohje on ottaa 1 ml (noin 25 tippaa) laimennettuna veteen tai mehuun 3 kertaa päivässä. Suositellaan ravistamaan hyvin ennen käyttöä. On tärkeää noudattaa valmistajan ohjeita ja neuvotella terveydenhuollon ammattilaisen kanssa ennen minkään ravintolisän käytön aloittamista.

Ainesosat

Equisalud Pranalife 3:n pääasiallinen vaikuttava aine on tuntematon.