• Equisalud Pranalife 1-7-6 50Ml.
-39%

Equisalud Pranalife 1-7-6 50 ml.

SKU-koodiEQ8436003020776
Equisalud Pranalife 1-7-6 50 ml on ravintolisä, joka sisältää yhdistelmän luonnollisia ainesosia. Tämä koostumus on suunniteltu edistämään yleistä terveyttä ja hyvinvointia. Se tarjoaa välttämättömiä ravintoaineita, jotka voivat auttaa ylläpitämään kehon tasapainoa. Tuotteen tarkemman kuvauksen antamiseksi tarvitaan kuitenkin lisätietoja.
Normaalihinta €24,70 49,4 € / 100ml
Alennushinta €24,70 Normaalihinta €40,74
Säästät: -€16,04
49,4 € / 100ml
Equisalud Pranalife 1-7-6 50Ml.
Equisalud Pranalife 1-7-6 50 ml.
Normaalihinta €24,70 49,4 € / 100ml
Alennushinta €24,70 Normaalihinta €40,74
Säästät: -€16,04
49,4 € / 100ml

 

 
Equisalud Pranalife 1-7-6 on 50 ml:n nestemäinen ravintolisä. Tätä tuotetta käytetään edistämään kehon tasapainoa ja yleistä hyvinvointia. Se sisältää yhdistelmän luonnollisia ainesosia, jotka auttavat vahvistamaan immuunijärjestelmää, parantamaan ruoansulatusta ja lisäämään energiaa. Lisäksi se edistää kehon puhdistumista ja solujen suojaamista. Sitä suositellaan tukemaan elimistöä stressitilanteissa, väsymyksen ja heikkouden aikana sekä toipumisvaiheessa.

Koostumus

Rosmariini (Rosmarinus officinalis L.), 1 262,5 mg; reishi (Ganoderma lucidum), 757,5 mg; siankärsämö (Achillea millefolium L.), 575 mg; parietaria (Parietaria officinalis L.), 505 mg; vihreä nokkonen (Urtica dioica L.), 457,5 mg; koiruoho (Artemisia vulgaris L.), 457,5 mg; maca-nestemäinen uute (Lepidium meyenii Walp.), 2 ml; aloe vera -nestemäinen uute (Aloe vera (L.) Burm.f.), 1,25 ml; koivunmahla (Betula alba L.), 1,25 ml; piikkikärhö-nestemäinen uute (Tribulus terrestris L.), 1 ml; katajan eteerinen öljy (Juniperus communis L), 12,5 µl; mäntyöljy (Pinus pinaster Ait.), 12,5 µl; inkivääriöljy (Zingiber officinale Roscoe), 12,5 µl; sypressin (Cupressus sempervirens L.) eteerinen öljy, 12,5 µl; salvia (Salvia officinalis L.) eteerinen öljy, 12,5 µl.
Laimennusaineet: absoluuttinen alkoholi, glyseriini ja puhdistettu vesi.

Käyttöohje

Equisalud Pranalife 1-7-6 50 ml:n käyttöohje on ottaa 1 ml (noin 25 tippaa) laimennettuna veteen kolme kertaa päivässä, mieluiten ennen ateriaa. On tärkeää ravistaa pulloa hyvin ennen käyttöä. Muista noudattaa valmistajan ohjeita ja kysyä neuvoa terveydenhuollon ammattilaiselta ennen minkään ravintolisän käytön aloittamista.