• Equisalud Flower Of Life Rescue 15Ml.
-30%

Equisalud Flower Of Life Rescate 15 ml.

SKU-koodiEQ8436003029397
Equisalud Flower Of Life Rescate 15 ml on nestemäisessä muodossa oleva ravintolisä. Se on valmistettu luonnollisista ainesosista, ja sitä käytetään palauttamaan kehon tasapainoa ja harmoniaa. Tämä tuote voi auttaa rentoutumaan ja lievittämään stressiä.
Normaalihinta €13,60 90,67 € / 100ml
Alennushinta €13,60 Normaalihinta €19,30
Säästät: -€5,70
90,67 € / 100ml
Equisalud Flower Of Life Rescue 15Ml.
Equisalud Flower Of Life Rescate 15 ml.
Normaalihinta €13,60 90,67 € / 100ml
Alennushinta €13,60 Normaalihinta €19,30
Säästät: -€5,70
90,67 € / 100ml

 

 
Equisalud Flower Of Life Rescate on 15 ml:n nestemäinen ravintolisä. Tätä tuotetta käytetään auttamaan palauttamaan emotionaalinen ja energeettinen tasapaino stressin, ahdistuksen tai emotionaalisen epätasapainon hetkinä. Se sisältää yhdistelmän lääkekasvien uutteita, jotka toimivat synergisesti rauhoittavan vaikutuksen ja henkisen hyvinvoinnin edistämiseksi. On tärkeää noudattaa valmistajan ohjeita ja konsultoida terveydenhuollon ammattilaista ennen tämän tuotteen käyttöä.

Koostumus

Värähtelevä uute, joka sisältää helianthemum-, waratah-, klematis-, betlehemin tähti-, fringed violet-, laventeli-, arnika-, puna-apila-, grey spider flower-, tilli- ja tuhatlehtikukka-uutteita; luomubrandyä ja heikosti mineralisoitua vettä.

Käyttöohje

Equisalud Flower Of Life Rescate 15 ml:n käyttöohje on ottaa 10–15 tippaa laimennettuna veteen kolme kertaa päivässä. Pulloa suositellaan ravistamaan hyvin ennen käyttöä.