• Equisalud Emotionlife Transcend 50Ml.
-35%

Equisalud Emotionlife Transcend 50 ml.

SKU-koodiEQ8436003020295
Equisalud Emotionlife Transcend 50 ml on ravintolisä, joka auttaa edistämään emotionaalista ja henkistä tasapainoa. Se sisältää luonnollisten ainesosien yhdistelmän, joka auttaa vähentämään stressiä ja ahdistusta ja parantaa siten henkistä hyvinvointia. Tämä tuote on kehitetty tarjoamaan henkistä tukea sekä edistämään rauhallisuutta ja tyyneyttä jännittyneissä tilanteissa.
Normaalihinta €26,35 52,7 € / 100ml
Alennushinta €26,35 Normaalihinta €40,74
Säästät: -€14,39
52,7 € / 100ml
Equisalud Emotionlife Transcend 50Ml.
Equisalud Emotionlife Transcend 50 ml.
Normaalihinta €26,35 52,7 € / 100ml
Alennushinta €26,35 Normaalihinta €40,74
Säästät: -€14,39
52,7 € / 100ml

 

 
Equisalud Emotionlife Transcend on 50 ml:n nestemäinen ravintolisä. Tämä tuote on suunniteltu auttamaan parantamaan tunnetasapainoa ja edistämään mielenrauhaa. Se sisältää luonnollisten ainesosien yhdistelmän, joka auttaa vähentämään stressiä ja ahdistusta ja edistää siten henkistä hyvinvointia. Tuotetta suositellaan käytettäväksi valmistajan ohjeiden mukaisesti ja osana tasapainoista ruokavaliota.

Koostumus

Takiainen (Arctium lappa L.), 1 437,5 mg; appelsiinikukka (Citrus aurantium L.), 1 250 mg; mäkikuisma (Hypericum perforatum L.), 1 250 mg; katkerapelsin (Citrus aurantium L.), 687,5 mg; aurinkosieni (Agaricus blazei Murill), 375 mg; roomalaisen kamomillan (Anthemis nobilis L.) eteerinen öljy, 25 µl; sitruunan eteerinen öljy (Citrus × limon (L.) Burm.f.), 15 µl; eukalyptuksen eteerinen öljy (Eucalyptus globulus Labill.), 10 µl.
Laimennusaineet: absoluuttinen alkoholi, glyseriini ja puhdistettu vesi.

Käyttöohje

Equisalud Emotionlife Transcend 50 ml:n käyttöohje on ottaa 1 ml (noin 25 tippaa) laimennettuna veteen tai mehuun 3 kertaa päivässä. Suositellaan ravistamaan hyvin ennen käyttöä. On tärkeää noudattaa valmistajan ohjeita ja neuvotella terveydenhuollon ammattilaisen kanssa ennen minkään ravintolisän käytön aloittamista.