• Energy Feelings Mass Gainer 1Kg.
  • Energy Feelings Mass Gainer 1 kg.
-15%

Energy Feelings Mass Gainer 1 kg.

SKU-koodiEN8436565925694
Energy Feelings Mass Gainer 1 kg on ravintolisä, joka on suunniteltu auttamaan lihasmassan ja ruumiinpainon kasvattamisessa. Se sisältää hiilihydraattien, proteiinien ja terveellisten rasvojen yhdistelmän, joka tarjoaa energiaa ja lihasten kasvulle välttämättömiä ravintoaineita. Tämä tuote sopii erinomaisesti henkilöille, jotka haluavat lisätä painoaan terveellisellä tavalla ja parantaa fyysistä suorituskykyään.
Normaalihinta €27,07 2,71 € / 100gr
Alennushinta €27,07 Normaalihinta €31,92
Säästät: -€4,85
2,71 € / 100gr
Loppuunmyyty
Energy Feelings Mass Gainer 1Kg.
Energy Feelings Mass Gainer 1 kg.
Normaalihinta €27,07 2,71 € / 100gr
Alennushinta €27,07 Normaalihinta €31,92
Säästät: -€4,85
2,71 € / 100gr

 

 
Energy Feelings Mass Gainer 1 kg on ravintolisä, joka on suunniteltu auttamaan lihasmassan ja ruumiinpainon kasvattamisessa. Se sisältää yhdistelmän hiilihydraatteja, proteiineja ja terveellisiä rasvoja, jotka tarjoavat energiaa ja lihasten kasvulle välttämättömiä ravintoaineita. Tämä tuote sopii erinomaisesti ihmisille, jotka haluavat lisätä painoaan terveellisellä tavalla, etenkin urheilijoille tai intensiivisesti treenaaville.

Ainesosat

Ravintomallasproteiini (Saccharomyces cerevisiae), kaurajauho, maltodekstriini ja luonnollinen vanilja-aromi.