• Energy Feelings Macuchino Training 500Gr. Eco
  • Energy Feelings Macuchino Training 500 g Eco
-5%

Energy Feelings Macuchino Training 500 g Eco

SKU-koodiEN8436565925502
Energy Feelings Macuchino Training 500 g Eco on ravitsemus- ja ruokavalioalan tuote, joka tarjoaa energisoivan ja herkullisen kokemuksen. Tämä luomujauhetun kahvin sekoitus on suunniteltu antamaan luonnollista ja pitkäkestoista energiaa, mikä sopii erinomaisesti niille, jotka kaipaavat lisäenergiaa harjoittelun tai päivittäisten aktiviteettien aikana. Laadukkaiden ainesosien ja erinomaisen maun ansiosta tämä tuote on loistava valinta kaikille, jotka haluavat nauttia terveellisestä ja maukkaasta kahvista.
Normaalihinta €18,42 3,68 € / 100gr
Alennushinta €18,42 Normaalihinta €19,40
Säästät: -€0,98
3,68 € / 100gr
Energy Feelings Macuchino Training 500Gr. Eco
Energy Feelings Macuchino Training 500 g Eco
Normaalihinta €18,42 3,68 € / 100gr
Alennushinta €18,42 Normaalihinta €19,40
Säästät: -€0,98
3,68 € / 100gr

 

 
Energy Feelings Macuchino Training 500 g Eco on ravitsemus- ja ruokavalioalan tuote, jota käytetään energialisänä. Se koostuu luonnollisista ja luomuraaka-aineista ja tarjoaa annoksen energiaa fyysisen ja henkisen suorituskyvyn parantamiseksi harjoittelun aikana. Tämä tuote sopii erinomaisesti urheilijoille ja aktiivisille ihmisille, jotka haluavat lisätä kestävyyttään ja parantaa keskittymiskykyään. Sen herkullinen maca- ja kaakaomaku tekee siitä terveellisen ja maukkaan vaihtoehdon päivittäiseen ruokavalioon.

Ainesosat

Maca *(30 %) , Kaakao *(25 %), Erytritoli *, Agave-inuliini * (10 %) (sisältää Oligofructine™), Kaneli *(5 %), Inaktivoitu ravintohiiva (Saccharomyces cerevisiae), inaktivoitu, runsaasti biologisesti saatavilla olevia hivenaineita: biologisesti saatavilla olevaa sinkkioksidia, biologisesti saatavilla olevaa seleeniä (L-selenometioniini), biologisesti saatavilla olevaa D-vitamiinia ja biologisesti saatavilla olevaa B12-vitamiinia (syanokobalamiini). (*) peräisin luomuviljelystä.