• Energy Feelings Bodtox 2.0 500Gr. Eco
  • Energy Feelings Bodtox 2.0 500 g Eco
-10%

Energy Feelings Bodtox 2.0 500 g Eco

SKU-koodiEN8436565925489
Energy Feelings Bodtox 2.0 500 g Eco on luonnonlääketieteen ja fytoterapian tuote. Se on jauhe, joka sisältää luonnollisia ja luomua olevia ainesosia. Se antaa energiaa ja hyvinvointia, ja sitä voidaan käyttää osana kehon puhdistusohjelmaa.
Normaalihinta €26,10 5,22 € / 100gr
Alennushinta €26,10 Normaalihinta €29,00
Säästät: -€2,90
5,22 € / 100gr
Loppuunmyyty
Energy Feelings Bodtox 2.0 500Gr. Eco
Energy Feelings Bodtox 2.0 500 g Eco
Normaalihinta €26,10 5,22 € / 100gr
Alennushinta €26,10 Normaalihinta €29,00
Säästät: -€2,90
5,22 € / 100gr

 

 
Energy Feelings Bodtox 2.0 500 g Eco on luonnonlääketieteen ja fytoterapian tuote. Sitä käytetään kehon puhdistamiseen ja kertyneiden myrkkyjen poistamisen edistämiseen. Tämä tuote on valmistettu luonnollisista ja ekologisista ainesosista, ja sitä voidaan käyttää osana kehon puhdistus- ja nuorentamisohjelmaa. Se auttaa parantamaan ruoansulatusta, vahvistamaan immuunijärjestelmää ja lisäämään energiatasoa. Se on luonnollinen ja terveellinen vaihtoehto kehon yleisen hyvinvoinnin ylläpitämiseen.

Ainesosat

Maarianohdake (25 %), vihreä vehnä (25 %), inuliini (sisältää Olifructine™), klorella (12,5 %), moringa (10 %) ja S. boulardii.