• Energy Feelings Ashwagandha 1Kg. Eco Vegan Sg
  • Energy Feelings Ashwagandha 1 kg. Eco Vegan Sg
-38%

Energy Feelings Ashwagandha 1 kg. Eco Vegan Sg

SKU-koodiEN8436565922679
Energy Feelings Ashwagandha on luonnollinen ja vegaaninen tuote, jota myydään 1 kg:n pakkauksissa. Se tunnetaan energisoivista ominaisuuksistaan, ja sitä käytetään luonnonlääketieteessä ja fytoterapiassa. Ashwagandha on adaptogeeninen kasvi, joka auttaa vähentämään stressiä ja parantamaan fyysistä ja henkistä kestävyyttä.
Normaalihinta €40,00 4,0 € / 100gr
Alennushinta €40,00 Normaalihinta €64,27
Säästät: -€24,27
4,0 € / 100gr
Energy Feelings Ashwagandha 1Kg. Eco Vegan Sg
Energy Feelings Ashwagandha 1 kg. Eco Vegan Sg
Normaalihinta €40,00 4,0 € / 100gr
Alennushinta €40,00 Normaalihinta €64,27
Säästät: -€24,27
4,0 € / 100gr

 

 
Energy Feelings Ashwagandha on luonnollinen ja vegaaninen jauhe, jonka paino on 1 kg. Ashwagandha on kasvi, jota käytetään luonnonlääketieteessä ja kasvilääketieteessä. Sitä käytetään perinteisesti stressin lievittämiseen, fyysisen ja henkisen kestävyyden parantamiseen, syvän unen edistämiseen sekä immuunijärjestelmän vahvistamiseen. Tämä tuote on luomulaatuinen ja vegaanille sopiva.

Ainesosat

Luonnonmukaisesti viljellyn ashwagandhan juurijauhe.