• Embryolisse Crème Lift-Fermeté, 50 ml
  • Embryolisse Crème Lift-Fermeté, 50 ml
  • Embryolisse Crème Lift-Fermeté, 50 ml
-30%

Embryolisse Crème Lift-Fermeté, 50 ml

SKU-koodiEM3350900002053

50 ml:n voide, joka tarjoaa kiinteyttävän vaikutuksen, kiinteyttää ja virkistää ihoa sekä vähentää ryppyjen ja ilmejuonteiden näkyvyyttä. Embryolisse Creme Lisse-Active, 40 ml: Tämä 40 ml:n Embryolisse-voide torjuu 50 ml:n voide, joka tarjoaa kiinteyttävän vaikutuksen, kiinteyttää ja elvyttää ihoa sekä vähentää ryppyjen ja ilmejuonteiden näkyvyyttä.

Normaalihinta €29,60 59,2 € / 100ml
Alennushinta €29,60 Normaalihinta €42,00
Säästät: -€12,40
59,2 € / 100ml
Embryolisse Crème Lift-Fermeté, 50 ml
Embryolisse Crème Lift-Fermeté, 50 ml
Normaalihinta €29,60 59,2 € / 100ml
Alennushinta €29,60 Normaalihinta €42,00
Säästät: -€12,40
59,2 € / 100ml

 

 

”Embryolisse Crème Lift-Fermeté” on 50 ml:n voide, joka on kehitetty antamaan iholle kiinteyttävää ja kohottavaa vaikutusta. Tämä edistyksellinen koostumus keskittyy parantamaan ihon kimmoisuutta ja terävöittämään kasvojen ääriviivoja, mikä tekee siitä erinomaisen valinnan kiinteyden menetyksen ja ihon veltostumisen torjumiseen.
Kollageenin, elastiinin ja hyaluronihapon kaltaisilla vaikuttavilla aineilla rikastettu voide kiristää ihoa, vähentää ryppyjen näkyvyyttä ja parantaa ihon tekstuuria. Lisäksi sen ravitseva koostumus tarjoaa syvällistä ja pitkäkestoista kosteutusta, jolloin iho näyttää pehmeämmältä ja kirkkaammalta. Voit käyttää voidetta päivittäin saadaksesi näkyviä tuloksia ihosi kiinteydessä ja elinvoimaisuudessa.

Koostumus

Hyaluronihappo, jolla on kosteuttavia ja vettä hylkiviä ominaisuuksia sekä ihoa tasoittava ja tiivistävä vaikutus
Luomukengurukukkauute, kiinteyttävä ja ihon notkautumista ehkäisevä vaikutus
Litsi-uute, kiinteyttävä vaikutus. Iltapukkiöljy, joka tuo mukavuutta, joustavuutta ja pehmeyttä

Käyttöohje

Levitä aamuin ja illoin puhtaalle ja kuivalle iholle ja levitä tasaisesti koko kasvoille ja kaulalle.
kasvoille ja kaulalle.

Ainesosat

109I01 - AINESOSAT: AQUA (VESI). GLYSERIINI. KAPRYYLIS- JA KAPRIINITRIGLYSERIDI. DIKAPRYLYYLIKARBONAATTI. SETEARYLALKOHOLI. SETYYLALKOHOLI. HYDROGENATED COCONUT OIL. STEARETH-21. 1,2-HEXANEDIOL. BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER. STEARETH-2. CETEARYL GLUCOSIDE. SILIKA. KARBOMERI. KLORFENESIINI. KAPRYLYLIGLYKOLI. PARFUM (TUOKSU). OENOTHERA BIENNIS (ILTAPRIMULA) -ÖLJY. TOKOFERYYLIASETAATTI. NATRIUMHYDROKSIDI. MALTODEKSTRIN. ANIGOZANTHOS FLAVIDUS -UUTE. NATRIUMHYALURONAATTI. NEPHELIUM LAPPACEUM -LEHTIUUTE. SITRUUNAHAPPO. TOKOFEROLI. LIMONEENI.