• Elidyn Willow 20Ml.
-18%

Elidyn Willow 20 ml.

SKU-koodiEL8436031730388
Nykypäivänä meitä ympäröi niin paljon ärsykkeitä, kokemuksia ja elämyksiä, että on luonnollista, että saatamme toisinaan tuntea, ettemme hyödynnä kaikkea parhaalla mahdollisella tavalla. Elidyn Willow (Salix vitelina) auttaa kokemusten integroinnissa sekä lempeyden ja optimismin vahvistamisessa.
Normaalihinta €15,60 78,0 € / 100ml
Alennushinta €15,60 Normaalihinta €18,96
Säästät: -€3,36
78,0 € / 100ml
Elidyn Willow 20Ml.
Elidyn Willow 20 ml.
Normaalihinta €15,60 78,0 € / 100ml
Alennushinta €15,60 Normaalihinta €18,96
Säästät: -€3,36
78,0 € / 100ml

 

 
Elidyn Willow 20 ml on ravintolisä, jota käytetään moniin eri tarkoituksiin. Tämän tuotteen pitkä kuvaus espanjaksi ei kuitenkaan ole saatavilla tietokannassa.

Ainesosat

Katso tuotteen pakkauksesta täydellinen ainesosaluettelo ja ravintotiedot. Jos sinulla on kysyttävää tai tarvitset lisätietoja jostakin vaikuttavasta aineesta, ota yhteyttä Farmaciasdirectin farmaseuttien asiantuntijatiimiin.