• Elidyn Water Violet 20Ml.
-7%

Elidyn Water Violet 20 ml.

SKU-koodiEL8436031730111
Elidyn Water Violet 20 ml on ravintolisä, jota käytetään terveyden ja hyvinvoinnin parantamiseen. Se sisältää Water Violet -uutetta, joka on kasvi, joka tunnetaan elimistölle hyödyllisistä ominaisuuksistaan. Tämä tuote voi auttaa vahvistamaan immuunijärjestelmää ja edistämään yleistä terveyttä.
Normaalihinta €15,20 76,0 € / 100ml
Alennushinta €15,20 Normaalihinta €16,42
Säästät: -€1,22
76,0 € / 100ml
Loppuunmyyty
Elidyn Water Violet 20Ml.
Elidyn Water Violet 20 ml.
Normaalihinta €15,20 76,0 € / 100ml
Alennushinta €15,20 Normaalihinta €16,42
Säästät: -€1,22
76,0 € / 100ml

 

 
Elidyn Water Violet 20 ml on ravintolisä, jota käytetään terveyden ja hyvinvoinnin edistämiseen. Tämä tuote on valmistettu Water Violet -uutteesta, kasvista, joka tunnetaan elimistölle hyödyllisistä ominaisuuksistaan. Sitä käytetään immuunijärjestelmän toiminnan parantamiseen, sydän- ja verisuoniterveyden edistämiseen sekä kehon yleisen terveyden tukemiseen. Elidyn Water Violet 20 ml on luonnollinen ja turvallinen vaihtoehto tasapainoisen ruokavalion ja terveellisen elämäntavan täydentämiseen.

Ainesosat

Katso tuotteen pakkauksesta täydellinen ainesosaluettelo ja ravintotiedot. Jos sinulla on kysyttävää tai tarvitset lisätietoja jostakin ainesosasta, ota yhteyttä Farmaciasdirectin farmaseuttien asiantuntijatiimiin.