• Elidyn Red Chestnut 20Ml.
-22%

Elidyn Red Chestnut 20 ml.

SKU-koodiEL436031730166
Elidyn Red Chestnut 20 ml on fytoterapeuttinen tuote, jota käytetään immuunijärjestelmän vahvistamiseen. Se sisältää punakastanjauutetta, jota on perinteisesti käytetty ahdistuksen ja stressin oireiden lievittämiseen. Tuote toimitetaan 20 ml:n pullossa, ja sitä suositellaan käytettäväksi valmistajan ohjeiden mukaisesti.
Normaalihinta €14,86 74,3 € / 100ml
Alennushinta €14,86 Normaalihinta €18,96
Säästät: -€4,10
74,3 € / 100ml
Loppuunmyyty
Elidyn Red Chestnut 20Ml.
Elidyn Red Chestnut 20 ml.
Normaalihinta €14,86 74,3 € / 100ml
Alennushinta €14,86 Normaalihinta €18,96
Säästät: -€4,10
74,3 € / 100ml

 

 
Elidyn Red Chestnut 20 ml on kasviperäinen valmiste, jota käytetään immuunijärjestelmän vahvistamiseen. Sitä käytetään parantamaan elimistön vastustuskykyä sairauksia vastaan ja ehkäisemään infektioita. Tämä valmiste sisältää punakastanjauutetta, joka tunnetaan immuunijärjestelmää säätelevistä ja antioksidanttisista ominaisuuksistaan. Parhaiden tulosten saavuttamiseksi suositellaan 20 ml:n annosta päivittäin, mieluiten ennen ateriaa.

Ainesosat

Elidyn Red Chestnut 20 ml:n pääasiallista vaikuttavaa ainetta ei ole määritelty tietokannassa.