• Elidyn Holly 20Ml.
-20%

Elidyn Holly 20 ml.

SKU-koodiEL8436031730135
Kateus ja mustasukkaisuus ovat tunteita, jotka vahingoittavat eniten niitä, jotka niitä tuntevat. Ne ovat usein syynä ympärillämme syntyviin konflikteihin. Elidyn Holly (Ilex aquifoltum) on energisoitu kukkavalmiste ihmisille, joiden elämää hallitsevat kateus tai mustasukkaisuus ja jotka eivät kykene nauttimaan elämänsä hyvistä puolista.
Normaalihinta €15,20 76,0 € / 100ml
Alennushinta €15,20 Normaalihinta €18,96
Säästät: -€3,76
76,0 € / 100ml
Elidyn Holly 20Ml.
Elidyn Holly 20 ml.
Normaalihinta €15,20 76,0 € / 100ml
Alennushinta €15,20 Normaalihinta €18,96
Säästät: -€3,76
76,0 € / 100ml

 

 
Elidyn Holly on 20 ml:n nestemäinen ravintolisä. Valitettavasti tietokannassa ei ole tästä tuotteesta laajempaa kuvausta espanjaksi.

Ainesosat

Katso tuotteen pakkauksesta täydellinen ainesosaluettelo ja ravintotiedot. Jos sinulla on kysyttävää tai tarvitset lisätietoja jostakin vaikuttavasta aineesta, ota yhteyttä Farmaciasdirectin farmaseuttien asiantuntijatiimiin.