• Elidyn Aspen 20Ml.
-20%

Elidyn Aspen 20 ml.

SKU-koodiEL8436031730227
Elidyn Aspen 20 ml on ravintolisä, jota käytetään yleisen terveyden ja hyvinvoinnin parantamiseen. Se sisältää luonnollisia ainesosia, jotka auttavat vahvistamaan immuunijärjestelmää ja ylläpitämään asianmukaista ravitsemuksellista tasapainoa. Tämä tuote sopii erinomaisesti niille, jotka haluavat täydentää ruokavaliotaan terveellisen elämän kannalta välttämättömillä ravintoaineilla.
Normaalihinta €15,20 76,0 € / 100ml
Alennushinta €15,20 Normaalihinta €18,96
Säästät: -€3,76
76,0 € / 100ml
Elidyn Aspen 20Ml.
Elidyn Aspen 20 ml.
Normaalihinta €15,20 76,0 € / 100ml
Alennushinta €15,20 Normaalihinta €18,96
Säästät: -€3,76
76,0 € / 100ml

 

 
Elidyn Aspen 20 ml on ravintolisä, jota käytetään yleisen terveyden ja hyvinvoinnin parantamiseen. Se sisältää yhdistelmän luonnollisia ainesosia, jotka auttavat vahvistamaan immuunijärjestelmää, parantamaan ruoansulatusta ja edistämään sydän- ja verisuoniterveyttä. Se voi myös auttaa vähentämään stressiä ja parantamaan unen laatua. Suositeltu annostus on 20 ml päivässä, mieluiten ennen pääaterioita. On tärkeää huomata, että tämä tuote ei korvaa tasapainoista ruokavaliota eikä terveellistä elämäntapaa.

Ainesosat

Katso tuotteen pakkauksesta täydellinen ainesosaluettelo ja ravintotiedot. Jos sinulla on kysyttävää tai tarvitset lisätietoja jostakin ainesosasta, ota yhteyttä Farmaciasdirectin farmaseuttien asiantuntijatiimiin.