• Eladiet Triestop Green Line, 150 g
  • Eladiet Triestop Green Line, 150 g
-30%

Eladiet Triestop Green Line, 150 g

SKU-koodiEL8420101217619

Auttaa painonhallinnassa ja normaalin rasva-aineenvaihdunnan ylläpitämisessä.

Normaalihinta €17,12 11,41 € / 100gr
Alennushinta €17,12 Normaalihinta €24,50
Säästät: -€7,38
11,41 € / 100gr
Loppuunmyyty
Eladiet Triestop Green Line, 150 g
Eladiet Triestop Green Line, 150 g
Normaalihinta €17,12 11,41 € / 100gr
Alennushinta €17,12 Normaalihinta €24,50
Säästät: -€7,38
11,41 € / 100gr

 

 

Macha-teetä, mate-yrttiä, artisokkaa, ortosifonia, punaviiniköynnöstä, kauraa, spirulinaa ja koliinia sisältävä ravintolisä.

Käyttöohjeet

Ota päivittäin 3 tasainen ruokalusikallista (7 g) laimennettuna vähintään 250 ml:aan vettä

Ainesosat

7 g:n annos sisältää: kaurakuitua (1000 mg), ortosifonilehtiuutetta (700 mg), matcha-teelehtiä (350 mg), rypäleen kuivauute (300 mg), artisokan kuivauute (200 mg), spirulina (140 mg), koliini (48,62 mg), mate-lehden kuivauute (80 mg)

Ravintoarvot

7 g:n annos: Kaurakuitu (1000 mg), ortosifonilehtiuute (700 mg), matcha-teelehti (350 mg), kuivauute rypäleistä (300 mg), kuivauute artisokasta (200 mg), spirulina (140 mg), koliini (48,62 mg), kuivauute mate-yrtin lehdestä (80 mg)