• El Valle Colmasil 200Gr.
-29%

El Valle Colmasil 200 g

SKU-koodiEL8436018456492
Valle Colmasil 200 g on ravintolisä, joka sisältää mineraaleja ja hivenaineita. Annettujen tietojen perusteella ei kuitenkaan käy ilmi, miten tätä tuotetta käytetään.
Normaalihinta €21,42 10,71 € / 100gr
Alennushinta €21,42 Normaalihinta €30,00
Säästät: -€8,58
10,71 € / 100gr
Loppuunmyyty
El Valle Colmasil 200Gr.
El Valle Colmasil 200 g
Normaalihinta €21,42 10,71 € / 100gr
Alennushinta €21,42 Normaalihinta €30,00
Säästät: -€8,58
10,71 € / 100gr

 

 

Valle Colmasil 200 g on ravintolisä, joka sisältää mineraaleja ja hivenaineita. Tietokannasta ei kuitenkaan löydy tarkkoja tietoja tämän tuotteen käytöstä. Yksityiskohtaisia käyttöohjeita varten on suositeltavaa lukea tuotteen etiketti tai etsiä lisätietoja valmistajan verkkosivuilta.

Koostumus

Hydrolysoitu merikollageeni, magnesiumkarbonaatti, bambun kuivauute 75 %, hyaluronihappo, D- ja B12-vitamiinit.