• El Valle Baby Defensas 200Ml.
-33%

El Valle Baby Defensas 200 ml.

SKU-koodiEL8436018450995
Valle Baby Defensas 200 ml on kasviperäinen tuote, joka on tarkoitettu vahvistamaan vauvojen immuunijärjestelmää. Sitä annetaan valmistajan suositteleman annoksen mukaisesti, yleensä suun kautta. On tärkeää noudattaa käyttöohjeita ja neuvotella terveydenhuollon ammattilaisen kanssa ennen tuotteen antamista vauvalle.
Normaalihinta €11,90 5,95 € / 100ml
Alennushinta €11,90 Normaalihinta €17,86
Säästät: -€5,96
5,95 € / 100ml
Loppuunmyyty
El Valle Baby Defensas 200Ml.
El Valle Baby Defensas 200 ml.
Normaalihinta €11,90 5,95 € / 100ml
Alennushinta €11,90 Normaalihinta €17,86
Säästät: -€5,96
5,95 € / 100ml

 

 

Valle Baby Defensas 200 ml on kasviperäinen valmiste, joka on kehitetty vahvistamaan vauvojen immuunijärjestelmää. Sitä käytetään ravintolisänä, ja suositeltu annos on 5 ml päivässä, mieluiten ennen ateriaa. Tämä tuote sisältää yhdistelmän luonnollisia ainesosia, kuten echinaceaa, propolisia ja C-vitamiinia, jotka auttavat vahvistamaan kehon puolustuskykyä ja ehkäisemään sairauksia. On tärkeää ravistaa pulloa hyvin ennen käyttöä ja säilyttää sitä viileässä ja kuivassa paikassa. Ennen tuotteen antamista on suositeltavaa neuvotella lääkärin tai lastenlääkärin kanssa.

Koostumus

El Valle Baby Defensas 200 ml -tuote sisältää echinaceaa, propolisia ja C-vitamiinia.

Vaikuttavat aineet

Tämän tuotteen pääainesosa on echinacea.

Apteekkarin neuvo

El Valle Baby Defensas 200 ml -tuotteeseen liittyviä varoituksia ja neuvoja ovat:

1. Kysy neuvoa lääkäriltä tai lastenlääkäriltä ennen kuin annat tätä tuotetta vauvallesi.
2. Noudata suositeltuja annostusohjeita äläkä ylitä suositeltua päivittäistä annosta.
3. Ravista pulloa hyvin ennen käyttöä, jotta ainesosat jakautuvat tasaisesti.
4. Säilytä tuotetta viileässä ja kuivassa paikassa, suojattuna suoralta auringonvalolta.
5. Jos vauvallasi ilmenee allergisia reaktioita tai sivuvaikutuksia tämän tuotteen käytön jälkeen, lopeta sen käyttö ja ota yhteyttä terveydenhuollon ammattilaiseen.
6. Tämä tuote on ravintolisä, eikä se korvaa tasapainoista ja monipuolista ruokavaliota.
7. Säilytä tämä tuote lasten ulottumattomissa.
8. Jos vauvasi käyttää muita lääkkeitä tai ravintolisiä, ota yhteyttä lääkäriin ennen tämän tuotteen antamista mahdollisten yhteisvaikutusten välttämiseksi.
9. Muista, että jokainen vauva on yksilöllinen ja voi reagoida tuotteisiin eri tavoin, joten on tärkeää seurata tarkasti vauvan terveydentilan muutoksia ja kääntyä tarvittaessa terveydenhuollon ammattilaisen puoleen.