• Dis Colagem Complex 330Gr.
-23%
Dis

Dis Colagem Complex 330 g

SKU-koodiDI8553264987652
Dis Colagem Complex 330 g on ravintolisä, joka sisältää mineraaleja ja hivenaineita. Se on tarkoitettu vahvistamaan ja ylläpitämään luiden, nivelten ja sidekudosten terveyttä. Tämä tuote voi olla hyödyllinen henkilöille, jotka haluavat parantaa nivelterveyttään, erityisesti niille, jotka harrastavat voimakkaasti kuormittavia urheilulajeja tai kärsivät esimerkiksi osteoporoosista. On suositeltavaa neuvotella terveydenhuollon ammattilaisen kanssa ennen tämän tuotteen käytön aloittamista.
Normaalihinta €29,38 8,9 € / 100gr
Alennushinta €29,38 Normaalihinta €38,40
Säästät: -€9,02
8,9 € / 100gr
Dis Colagem Complex 330Gr.
Dis Colagem Complex 330 g
Normaalihinta €29,38 8,9 € / 100gr
Alennushinta €29,38 Normaalihinta €38,40
Säästät: -€9,02
8,9 € / 100gr

 

 

Dis Colagem Complex 330 g on ravintolisä, joka sisältää mineraaleja ja hivenaineita. Se on kehitetty vahvistamaan ja ylläpitämään luiden, nivelten ja sidekudosten terveyttä. Tämä tuote voi olla hyödyllinen henkilöille, jotka haluavat parantaa nivelterveyttään, erityisesti niille, jotka harrastavat voimakkaasti rasittavia urheilulajeja tai kärsivät esimerkiksi osteoporoosista. On suositeltavaa konsultoida terveydenhuollon ammattilaista ennen tämän tuotteen käytön aloittamista.

Koostumus

Merenperäinen hydrolysoitu kollageeni ...........300,00 g
Magnesiumoksidi......................................14,66 g
Glukosamiinisulfaatti.................................5,70 g
C-vitamiini..................................................2,40 g
Hyaluronihappo.........................................0,300 g
Kondroitiinisulfaatti.....................................0,120 g
Stevia-makeutusaine .....................................0,021 g