• Direct Nutrition Pulmidine 500Ml.
-5%

Direct Nutrition Pulmidina 500 ml.

SKU-koodiDI8437002234096
Direct Nutrition Pulmidina 500 ml on ravintolisä, joka auttaa parantamaan keuhkojen terveyttä. Se sisältää luonnollisia ainesosia, jotka edistävät keuhkojen puhdistumista ja detoksifikaatiota sekä lievittävät hengitystiesairauksien, kuten astman ja keuhkoputkentulehduksen, oireita. Sen nestemäinen koostumus helpottaa ravintoaineiden imeytymistä ja tarjoaa tehokkaita ja nopeita tuloksia.
Normaalihinta €27,80 5,56 € / 100ml
Alennushinta €27,80 Normaalihinta €29,26
Säästät: -€1,46
5,56 € / 100ml
Direct Nutrition Pulmidine 500Ml.
Direct Nutrition Pulmidina 500 ml.
Normaalihinta €27,80 5,56 € / 100ml
Alennushinta €27,80 Normaalihinta €29,26
Säästät: -€1,46
5,56 € / 100ml

 

 
Direct Nutrition Pulmidina 500 ml on nestemäinen ravintolisä, jota käytetään hengityselinten terveyden parantamiseen. Se sisältää luonnollisten ainesosien yhdistelmän, joka auttaa vahvistamaan keuhkoja ja edistämään parempaa hengitystoimintaa. Tämä tuote on erityisen hyödyllinen henkilöille, joilla on hengityselinten ongelmia, kuten astma, keuhkoputkentulehdus tai krooninen obstruktiivinen keuhkosairaus (COPD). Pulmidina auttaa lievittämään tukkoisuutta, vähentämään tulehdusta ja parantamaan keuhkokapasiteettia. Parhaiden tulosten saavuttamiseksi ja hengityselinongelmista kärsivien elämänlaadun parantamiseksi suositellaan päivittäistä käyttöä.

Käyttöohje

Direct Nutrition Pulmidina 500 ml:n käyttöohje on seuraava: ota 10 ml tuotetta laimennettuna veteen kolme kertaa päivässä, mieluiten ennen ateriaa. Tuotetta on tärkeää ravistaa hyvin ennen käyttöä ja säilyttää lasten ulottumattomissa. Jos sinulla on jokin sairaus tai käytät muita lääkkeitä, on suositeltavaa neuvotella terveydenhuollon ammattilaisen kanssa ennen tämän tuotteen käyttöä.

Ainesosat

1800 mg tolu-balsamiuutetta, 1500 mg C-vitamiinia (L-askorbiinihappo) 1875 % VRN, 900 mg islantilaisjäkäläuutetta (20 % polysakkarideja eli sisältää 180 mg polysakkarideja), 900 mg eukalyptusuutetta, 600 mg timjami-vesialkoholiuutetta suhteessa 1:1, 450 mg propolis-uutetta (10 % galangiinia eli sisältää 45 mg galangiinia), 300 mg malvavisco-uutetta suhteessa 4:1, 150 mg drosera-uutetta 30 mg suhteessa 10:1, 150 mg bromelaiinia (1200 GDU/g entsyymiaktiivisuutta), 75 mg seljanmarjauutetta (4,5 % rutiinia tai sisältää 3,36 mg rutiinia), E-vitamiinia 72 mg (600 % VRN), 60 mg männynsilmu-uutetta (95 % proantosyanidiineja tai 28,5 mg proantosyanidiineja), mentolia 60 mg alkoholipohjaisena, sinkkisitraatti 48,6, joka sisältää 150 % VRN, männyn kuivauute 30 mg, pitoisuus 95 % proantosyanidiineja, merivesi 15 mg, mangaaniglukonaatti, josta saadaan 1980 mcg, kupariglukonaatti, josta saadaan 1620 mcg, natriumseleniti 33,36 mcg, josta saadaan 15 mcg seleenimetalli-ionia, D3-vitamiinia (kolekalsiferolia) 186 mcg, joka sisältää 3720 % VRN:ää