• Dietinor (Vascusan) Inavirin 50Ml.
-8%

Dietinor (Vascusan) Inavirin 50 ml.

SKU-koodiDI8436011831036
Dietinor (Vascusan) Inavirin 50 ml on ravintolisä, jota käytetään terveyden ja hyvinvoinnin parantamiseen. Se sisältää luonnollisia ainesosia, jotka auttavat vahvistamaan immuunijärjestelmää ja suojaamaan kehoa vapaiden radikaalien vaikutuksilta. Tämä tuote voi olla hyödyllinen niille, jotka haluavat ylläpitää terveellistä ja tasapainoista elämäntapaa.
Normaalihinta €20,90 41,8 € / 100ml
Alennushinta €20,90 Normaalihinta €22,81
Säästät: -€1,91
41,8 € / 100ml
Loppuunmyyty
Dietinor (Vascusan) Inavirin 50Ml.
Dietinor (Vascusan) Inavirin 50 ml.
Normaalihinta €20,90 41,8 € / 100ml
Alennushinta €20,90 Normaalihinta €22,81
Säästät: -€1,91
41,8 € / 100ml

 

 
Dietinor (Vascusan) Inavirin 50 ml on ravintolisä, jota käytetään terveyden ja hyvinvoinnin parantamiseen. Se sisältää luonnollisia ainesosia, jotka auttavat vahvistamaan immuunijärjestelmää ja suojaamaan kehoa vapaiden radikaalien vaikutuksilta. Tätä tuotetta käytetään lisäämään kehon vastustuskykyä, parantamaan sydän- ja verisuonijärjestelmän toimintaa sekä edistämään yleistä terveyttä. On tärkeää noudattaa käyttöohjeita ja konsultoida terveydenhuollon ammattilaista ennen tämän ravintolisän käytön aloittamista.

Ainesosat

Katso tuotteen pakkauksesta täydellinen ainesosaluettelo ja ravintotiedot. Jos sinulla on kysyttävää tai tarvitset lisätietoja jostakin ainesosasta, ota yhteyttä Farmaciasdirectin farmaseuttien asiantuntijatiimiin.