• Derbos Yaravi 4 D-G Aloemar 250Ml.
-31%

Derbos Yaravi 4 D-G Aloemar 250 ml.

SKU-koodiDE8436012150051
Derbos Yaravi 4 D-G Aloemar 250 ml on vartalovoide, jota käytetään ihon ravitsemiseen ja pehmentämiseen. Tuotetta käytettäessä suositellaan levittämään sopiva määrä puhtaalle ja kuivalle iholle. Hiero kevyesti, kunnes voide on imeytynyt kokonaan. Tuotetta voidaan käyttää päivittäin, mieluiten kylvyn tai suihkun jälkeen, jotta saavutetaan parhaat tulokset. Tämä vartalovoide sisältää aloe veraa ja muita luonnollisia ainesosia, jotka auttavat ylläpitämään ihon kosteustasapainoa ja jättävät ihon pehmeäksi ja joustavaksi. On tärkeää välttää tuotteen joutumista silmiin ja pitää se lasten ulottumattomissa.
Normaalihinta €24,20 9,68 € / 100ml
Alennushinta €24,20 Normaalihinta €34,86
Säästät: -€10,66
9,68 € / 100ml
Derbos Yaravi 4 D-G Aloemar 250Ml.
Derbos Yaravi 4 D-G Aloemar 250 ml.
Normaalihinta €24,20 9,68 € / 100ml
Alennushinta €24,20 Normaalihinta €34,86
Säästät: -€10,66
9,68 € / 100ml

 

 

Derbos Yaravi 4 D-G Aloemar 250 ml on vartalovoide, jota käytetään ihon ravitsemiseen ja pehmentämiseen. Tuotetta käytettäessä suositellaan levittämään sopiva määrä puhtaalle ja kuivalle iholle. Hiero kevyesti, kunnes voide on imeytynyt kokonaan. Tuotetta voidaan käyttää päivittäin, mieluiten kylvyn tai suihkun jälkeen, parhaan tuloksen saavuttamiseksi. Tämä vartalovoide sisältää aloe veraa ja muita luonnollisia ainesosia, jotka auttavat ylläpitämään ihon kosteustasapainoa ja jättävät ihon pehmeäksi ja joustavaksi. On tärkeää välttää tuotteen joutumista silmiin ja pitää se lasten ulottumattomissa.

Koostumus

Tämä tuote sisältää aloe veraa ja muita luonnollisia ainesosia.

Vaikuttavat aineet

Tämän tuotteen pääainesosa on aloe vera.