• Derbos Normosbelt Celugras 250Ml.
-10%

Derbos Normosbelt Celugras 250 ml.

SKU-koodiDE8436012151799
Derbos Normosbelt Celugras 250 ml on ravintolisä, jota käytetään painonhallintaan ja ihon ulkonäön parantamiseen. Suositeltu annostus on 10 ml päivässä, laimennettuna lasilliseen vettä, mieluiten ennen pääaterioita. Tämä tuote sisältää luonnollisia ainesosia, kuten vihreää teetä, artisokkaa ja voikukkaa, jotka auttavat kiihdyttämään aineenvaihduntaa ja poistamaan myrkkyjä kehosta. Lisäksi se sisältää koliinia, joka edistää rasvojen normaalia aineenvaihduntaa. Parhaiden tulosten saavuttamiseksi on tärkeää noudattaa tasapainoista ruokavaliota ja harrastaa säännöllisesti liikuntaa.
Normaalihinta €18,00 7,2 € / 100ml
Alennushinta €18,00 Normaalihinta €19,97
Säästät: -€1,97
7,2 € / 100ml
Derbos Normosbelt Celugras 250Ml.
Derbos Normosbelt Celugras 250 ml.
Normaalihinta €18,00 7,2 € / 100ml
Alennushinta €18,00 Normaalihinta €19,97
Säästät: -€1,97
7,2 € / 100ml

 

 

Derbos Normosbelt Celugras 250 ml on ravintolisä, jota käytetään painonhallintaan ja ihon ulkonäön parantamiseen. Suositeltu annos on 10 ml päivässä, laimennettuna lasilliseen vettä, mieluiten ennen pääaterioita. Tämä tuote sisältää luonnollisia ainesosia, kuten vihreää teetä, artisokkaa ja voikukkaa, jotka auttavat kiihdyttämään aineenvaihduntaa ja poistamaan myrkkyjä kehosta. Lisäksi se sisältää koliinia, joka edistää rasvojen normaalia aineenvaihduntaa. Parhaiden tulosten saavuttamiseksi on tärkeää noudattaa tasapainoista ruokavaliota ja harrastaa säännöllisesti liikuntaa.

Koostumus

Derbos Normosbelt Celugras 250 ml sisältää luonnollisia ainesosia, kuten vihreää teetä, artisokkaa, voikukkaa ja koliinia.

Vaikuttavat aineet

Tämän tuotteen pääainesosa on vihreä tee.