• Derbos Drenadepur 500Ml.
-30%

Derbos Drenadepur 500 ml.

SKU-koodiDE8436012150839
Derbos Drenadepur 500 ml on nutrikosmeettinen ravintolisä, jota käytetään edistämään nesteiden ja myrkkyjen poistumista elimistöstä. Suositeltava annostus on 15 ml laimennettuna lasilliseen vettä kahdesti päivässä, mieluiten ennen pääaterioita. Tämä tuote sisältää luonnollisia ainesosia, kuten artisokan, voikukan ja ortosifonin uutteita, joilla on diureettisia ja puhdistavia ominaisuuksia. Lisäksi se sisältää vitamiineja ja kivennäisaineita, jotka edistävät elimistön toimintaa. On tärkeää noudattaa tasapainoista ruokavaliota ja huolehtia riittävästä nesteytymisestä tämän tuotteen käytön aikana.
Normaalihinta €28,60 5,72 € / 100ml
Alennushinta €28,60 Normaalihinta €41,14
Säästät: -€12,54
5,72 € / 100ml
Derbos Drenadepur 500Ml.
Derbos Drenadepur 500 ml.
Normaalihinta €28,60 5,72 € / 100ml
Alennushinta €28,60 Normaalihinta €41,14
Säästät: -€12,54
5,72 € / 100ml

 

 

Derbos Drenadepur 500 ml on nutrikosmeettinen ravintolisä, jota käytetään edistämään nesteiden ja myrkkyjen poistumista elimistöstä. Suositeltu annostus on 15 ml laimennettuna lasilliseen vettä kaksi kertaa päivässä, mieluiten ennen pääaterioita. Tuote sisältää luonnollisia ainesosia, kuten artisokan, voikukan ja ortosifonin uutteita, joilla on diureettisia ja puhdistavia ominaisuuksia. Lisäksi se sisältää vitamiineja ja kivennäisaineita, jotka edistävät elimistön toimintaa. On tärkeää noudattaa tasapainoista ruokavaliota ja huolehtia riittävästä nesteen saannista tämän tuotteen käytön aikana.

Koostumus

Aromaattisten kasvien uutteet (hevoshäntä, grama, kaneeli, vihreä tee, ortosifoni, boldo, takiainen, artisokka ja kehäkukka), stevia-uute, sitruunahappo, ksantaanikumi, natriumbentsoaatti ja kaliumsorbaatti.

Vaikuttavat aineet

Derbos Drenadepur 500 ml:n pääainesosa on artisokan uute.