• Decottopia Or-Mech 500Ml.
-10%

Decottopia Or-Mech 500 ml.

SKU-koodiDE8032589073931
Decottopia Or-Mech on 500 ml:n nestemäinen ravintolisä, joka voi edistää virtsateiden hyvinvointia. Sen koostumus sisältää luonnollisia ainesosia, jotka voivat olla hyödyllisiä munuaisten terveydelle.
Normaalihinta €30,53 6,11 € / 100ml
Alennushinta €30,53 Normaalihinta €33,92
Säästät: -€3,39
6,11 € / 100ml
Decottopia Or-Mech 500Ml.
Decottopia Or-Mech 500 ml.
Normaalihinta €30,53 6,11 € / 100ml
Alennushinta €30,53 Normaalihinta €33,92
Säästät: -€3,39
6,11 € / 100ml

 

 
Decottopia Or-Mech on 500 ml:n nestemäinen ravintolisä, joka voi edistää virtsateiden hyvinvointia. Sen koostumus sisältää luonnollisia uutteita, jotka voivat olla hyödyllisiä munuaisten terveydelle. Suositeltu annostus on 20 ml (yksi ruokalusikallinen) veteen liuotettuna kerran päivässä.

Koostumus

Vesi, kultakukka-uute (Solidago virgaurea), nokkosen uute (Urtica dioica), pilosellan uute (Hieracium pilosella), maissin tyvilehtien uute (Zea mays), rikkakasvin uute (Agropyron repens).

Käyttöohje

Ota 20 ml (yksi ruokalusikallinen) veteen liuotettuna kerran päivässä.