• Decottopia Gastricol 500Ml.
-19%

Decottopia Gastricol 500 ml.

SKU-koodiDE8032589950096
Decottopia Gastricol on 500 ml:n nestemäinen ravintolisä, joka on kehitetty ruoansulatuksen hyvinvoinnin edistämiseksi. Se sisältää luonnollisia ainesosia, jotka voivat auttaa lievittämään vatsavaivoja.
Normaalihinta €32,76 6,55 € / 100ml
Alennushinta €32,76 Normaalihinta €40,67
Säästät: -€7,91
6,55 € / 100ml
Decottopia Gastricol 500Ml.
Decottopia Gastricol 500 ml.
Normaalihinta €32,76 6,55 € / 100ml
Alennushinta €32,76 Normaalihinta €40,67
Säästät: -€7,91
6,55 € / 100ml

 

 
Decottopia Gastricol on 500 ml:n nestemäinen ravintolisä, joka on suunniteltu edistämään ruoansulatuksen hyvinvointia. Sen koostumus sisältää sekoituksen luonnollisia uutteita, jotka voivat auttaa lievittämään vatsavaivoja ja tukemaan ruoansulatusta. Suositeltu annostus on 20 ml (yksi ruokalusikallinen) veteen liuotettuna, mieluiten ennen ateriaa.

Koostumus

Vesi, artisokan uute (Cynara scolymus), fenkolin uute (Foeniculum vulgare), kamomillan uute (Matricaria chamomilla L.), piparminttu-uute (Mentha piperita), inkivääriuute (Zingiber officinale), lakritsiuute (Glycyrrhiza glabra).

Käyttöohje

Ota 20 ml (yksi ruokalusikallinen) veteen liuotettuna, mieluiten ennen aterioita.