• Decotopia Depurative Bios (Vital-Mech) 500Ml. Decotopia
-23%

Decottopia Depurativo Bios (Vital-Mech) 500 ml. Decotopia

SKU-koodiDE8032589950508
Decottopia Depurativo Bios (Vital-Mech) on 500 ml:n ravintolisä, joka on kehitetty tukemaan kehon puhdistumistoimintaa. Luonnollisista ainesosista valmistettu tuote voi auttaa poistamaan myrkkyjä ja edistää hyvinvointia.
Normaalihinta €32,50 6,5 € / 100ml
Alennushinta €32,50 Normaalihinta €42,35
Säästät: -€9,85
6,5 € / 100ml
Decotopia Depurative Bios (Vital-Mech) 500Ml. Decotopia
Decottopia Depurativo Bios (Vital-Mech) 500 ml. Decotopia
Normaalihinta €32,50 6,5 € / 100ml
Alennushinta €32,50 Normaalihinta €42,35
Säästät: -€9,85
6,5 € / 100ml

 

 
Decottopia Depurativo Bios (Vital-Mech) 500 ml on nestemäinen ravintolisä, joka on kehitetty tukemaan kehon puhdistustoimintaa. Sen koostumus sisältää sekoitusta luonnollisia uutteita, jotka voivat auttaa poistamaan myrkkyjä ja edistää yleistä hyvinvointia. Tuote on helppokäyttöinen nestemäinen valmiste, ja suositeltu annostus on 20 ml (yksi ruokalusikallinen) laimennettuna veteen tai mehuun kerran päivässä.

Koostumus

Vesi, kamomillauute (Matricaria chamomilla L.), artisokauute (Cynara scolymus), takiaisuute (Arctium lappa L.), maarianohdakeuute (Silybum marianum), koivuuute (Betula pendula), nokkosen uute (Urtica dioica).

Käyttöohje

Ota 20 ml (yksi ruokalusikallinen) liuotettuna veteen tai mehuun kerran päivässä.